t^DeLtonaparh. ^Cortcjene Welkom in BUIJZE'S supermarkt DRUKKERIJ MARKUSSE WISSENKERKE Het DELTONAPARK is gelegen in één van de mooiste streken van Zeeland. Een plaats waar de meest verwende water sportliefhebber nog met de ogen knippert: verschillende jachthavens in de omgeving; o.a. 200 m verder de jachthaven ..Delta Marina", die ligplaats biedt aan ca. 600 vaartuigen. Gelegenheid om te vissen, enz. enz. Het gehele project om vat: het aanleggen van wegen en riolering en het bouwen van 97 bungalows op percelen grond, die in grootte variëren van 350900m2 De beplanting, groenstroken, wegen en riolering worden voor u onderhouden door de gemeente Kortgene. Het onderhoud van uw woning is minimaal, door keuze uit geen noemenswaardig onderhoud vergende materialen. Parkeer gelegenheid. een recreatiegebouw, motel, restaurant, mini- golfbaan. speelweide voor de kinderen, enz. zijn in dit project opgenomen. Onderstaande gegevens zijn voor u bij aankoop van groot belang: Spouwmuren voor de buitenmuren Isolatiemateriaal op de niet betegelde vloer Isola tiedeken in het dak Opdekdeuren Lijst- en plintwerk is geschuurd Elektriciteit, waterleiding en schilderwerk wordt uitgevoerd onder toezicht van semi-overheidsbedrijven en fabrikanten De be planting wordt aangelegd onder auspiciën van Staats bosbeheer. Enige punten verdienen de aandacht voor de woning: Schoorsteen voor koude dagen Een pergola, zodat u een uniek zitje heeft Ruime slaapgelegenheid (b.v. door gebruik van stapelbedden) Natte cel met betegelde wanden en vloeren, inclusief een ver diepte douche-bak Weinig onderhoud Keuze mogelijkheden voor het zgn. ..aankleden" van de woning Keuze uit perceelgrootte en ligging. Inlichtingen: ,,A.S.D."nv., Schuithaven 10, Zierikzee, tel. 01110-2478, b.g.g. 2188 of 2040 C.J.M. v. Damme, Hoofdstraat 130, Kortgene. tel. 01108-206 o.a. dagelijks: vers vlees uit eigen slagerij, vers brood en banket uit eigen bakkerij, verse groenten, fruit en aardappelen (wel of niet gewassen, gesneden of geschrabd), uitgebreide non-food afdeling met o.a. strandartikelen, huishoudelijke artikelen, schrijfbehoef ten, foto-artikelen, dag- en weekbladen, tijdschriften, ansichtkaarten, enz. enz. Alle levensmiddelen en dagelijkse levensbehoeften in grote variaties voorradig. Wekelijks speciale goedkope reklame-aanbiedingen. Deze supermarkt wordt gevestigd Veerweg 124126, Kamperland en wordt omstreeks half juni geopend. Tot die datum gaat ons tegenwoordige bedrijf gewoon door aan de Westhavendijk 5, Kamperland. Velen weten het al en u zult het ook ondervinden: Winkelen bij Buijze is een bijzonder prettige ontspanning voor alle Veerse meer genieters. Hartelijk welkom en tot ziens in Buijze's Supermarkt. POSTBUS 1 TELEFOON 01107-308 De zaak, waar men niet alleen goed en mooi werk maken kan, maar het ook altijd doet! Speciaal ingericht voor het drukken en verwerken van folders in meerdere kleuren Eigen ontwerp- en lay-out - afdeling werkt ook graag voor u Vraag eens offerte 26

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1969 | | pagina 26