Hier liggen alle spi'/zen beneden de 10,De heer Gulik levert u een uitge breid assortiment. Zowel de kip met frites als de biefstuk of cnquetten zijn veel ge vraagde maaltijden. Ook in Kamperland, bij het begin van de Veerse dam, in het bungalowpark ,,De Ban- jaard" ligt het reeds vele jaren bestaande en bij zeer velen bekende Hotel-café-restau rant Kamperduin" De familie De Regt heeft in de loop van de jaren getoond „het in de vingers te heb ben". !n dit etablissement, waar vele mogelijk heden zijn; waar u met een groep een uit stekend diner kunt bestellen, is het goed toeven. De spijskaart biedt een -keur van gerechten. Maar ook met de wijn kunt u er vele kanten op. De visschotels van „Kam perduin" zijn uitstekend. Velen weten dit te waarderen. Om deze reden stelde de heer De Regt een goed en betaalbaar vlees-me nuutje samen. Probeer het eens; u zult het waarderen: Tomatensoep; Schnitsel a la maison (een mooie schnitsel in een pikante saus. geserveerd met gebakken, gekookte aard appelen of frites met daarbij een keus uit verschillennde soorten groenten; IJs of koffie toe. Een glas wijn, wit, rood of rosé wordt er bij geschonken. De prijs voor dit etentje is 10,all in. Veere. „De Campveerse Toren." in Veere is van ouds de herberg waar u met goede spijzen en dranken gelaafd wordt. De spijskaart vermeldt een keur van goede schotels. U kunt er a la carte een menu samen stellen al naar uw smaak en beurs u in geven. „In den Meermin" ligt bij de bekende jachtwerf en haven van de heer Keur aan de buitenhaven van het kanaal door Walche ren. Hier vindt u het hierna vermelde etentje: Meloencocqtail of Grapefruit cocqtaii; Halve gebraden kip of een cotelette Suisse; garnering met salade en pom-mes frites; Tot slot een coupe dame blanche, een heer lijke vanille-ijs met chocoladesaus en slag room. De prijs is 9,50 all in. „Het Wapen van Veere" aan de grote markt gelogen, heeft ook zijn spijskaart en ver schillende soorten snacks. Hier is het Veersemeer-menu voor deze z-o-mer als volgt: Een kopje champignonsoep; Ossetong in een rode wijnsaus met daar bij doperwtjes en puree; Tot slot ijs met vruchten of met slagroom. Dit kost u 9,75 all in. „De Ouwe Werf", heeft zich in de betrek kelijk korte tijd van zijn bestaan al een zeer goede naam verworven. De spijskaart geeft een keur van goede gerechten. Een van de uitstekende zaken was de gerookte tong met mierikswortelsaus. Thans brengt de heer Huybregt ter ge legenheid van de 10 jaren Veerse meer de sensatie van dit seizoen. U kunt bij hem vis eten zoveel u lust en dat voor een prijs van 9,50. Let wel: u begint met garnalen op toast; Na deze entree gaat u er voor zitten: u wordt opgediend de schar a meunière; deze echte Zeeuwse heerlijke platvis eet u voor uw genoegen en tot hun genoegen. De vis wordt geserveerd met gebakken aardappelen of frites en sla en doperwten. Tot slot een coupe d' Hazel-ines (vanille-ijs, hazelnootsaus, n-ogat en slag-room. Deze sensatie van het Veerse meer kost u 9,50 all in en wordt u geserveerd in ,,D' Ouwe Werf" iedere dag van 11,30 uur tot 16.00 uur. Dit menu vindt u alleen in dit jaar van het 10-jarig bestaan. Mogen we van onze lezers eens horen hoe zij dit alles gevonden hebben? We zullen zeer verheugd zijn met uw reaktie. 26

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1971 | | pagina 26