Verkoop via de VMG Nogmaals: de Thames Barges ^erse^6' A.S.D. B.V. Van de administratie Op de redaktie kwam een interessante brief binnen van de heer J. P. van den Heuvel, Willem Andriessenlaan 5, Terneu- zen. met bijgesloten foto die wij hierbij afdrukken. Hij schrijft: „Momenteel sta ik op het punt te „fi nishen" met een model van de Barge „Lady Daphne", d.w.z. met het complete schip inclusief overnaadse jol (6,7 cm lang) en verdere toebehoren, exclusief masten en rondhouten en tuigage. Aan dit model (zie foto) heb ik tot heden precies één jaar gebouwd, en '72 zal wel veranderd zijn in '73 eer alles afgewerk is. De gegevens voor dit model heb ik ont leend aan de volgende bronnen: A. De 3-bladige tekening schaal 1 48 van Harold A. Underhill, te verkrijgen bij Bassett - Lowke Ltd., Kingswell Street, Northampton, Engeland. B. Het boek „Spritsail Barges of the Thames and Medway", door E. J. March, te verkrijgen bij Captain O. M. Watts, Ltd., 49 Albemarle Street, Piccadillv, London W1X 4JB. C. Het boek „Sailing Barges" door Frank G. G. Carr, verkrijgbaar bij Patrick Stephens Ltd., 9 Ely Place, London EC1N 6SQ Hartelijk bedankt, waarde inzender. Nu er in '73 een aantal Thames Barges naar Nederland komen, via Zeeland, weten onze lezers waar ze tekeningen en verdere ge gevens kunnen verkrijgen. bouwt voor u op Noord-Beveland recreatiebungalows op eigen grond Inlichtingen: Postbus 45 Zierikzee (of telefoon 01107 - 6 77) Een aantal abonnee's heeft op eigen initiatief reeds hun abonne mentsgeld voor 1973 overgemaakt. Daarvoor natuurlijk onze dank! De ze vroegtijdige betaling heeft onze administratie echter wel voor moei lijkheden geplaatst, doordat de ac ceptgiro - kaarten reeds gebundeld klaar lagen om per post te worden verzonden. Een aantal betalingen hebben wij daar nog uit kunnen lichten, doch andere moesten wij de deur laten uitgaan. Zodoende bestaat de moge lijkheid dat betalingen en accept girokaart elkaar kruisen. Wij vragen van onze lezers begrip voor deze moeilijkheid. Mocht u dus al reeds betaald heb ben en toch dezer dagen een accept girokaart ontvangen, dan weet u dus. waaraan deze fout te wijten is. Wij vragen van niemand dubbele beta ling! Dank voor uw begrip en mede werking. De administratie. uw bungalow, boot, buitenboord motor of caravan Een advertentie in de Veerse Meer Gids geeft vaak ongedachte reacties De nummers van maart en mei 1973 zijn daarvoor bijzonder ge schikt. Een foto van het te koop aange boden object kan mee geplaatst worden Vraag prijs en inlichtingen: VMG, POSTBUS 1, WISSENKERKE 20

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1973 | | pagina 20