VISEVENEMENTEN
Delta-federatie
9, 10 en 11 juni
Internationale Pinksterzeilwedstrijden
Finn, OK, 505, 420, 470, 490, Europe,
Fireball, Vaurien, IOR III t/m VIII, ronde-
en platbodems, BB 11 (R.B.S.C. - R.Y.C.B.
w.s.v. Wolfaartsdijk - j.c. Veere).
Vanaf Pinksteren tot medio augustus
Rondvaarten in de monding van de
Westerschelde vanuit Vlissingen.
11 juni
Zonneveld oriëntatierit met amuse
mentsprogramma te Oostkapelle.
12 juni
Ringrijden te paard in diverse Walcherse
dorpen.
12 juni 12 augustus
World Press Photo in de Vleeshal te
Middelburg.
12 juni 28 augustus
Iedere dinsdag orgelconcerten door
internationaal bekende organisten in de
Nieuwe Kerk te Middelburg.
Medio juni eind augustus
Iedere donderdag kunst- en folklore-
markt te Middelburg.
16 juni
Concert door de Amsterdamse Politie-
kapel te Zonnemaire.
16 en 17 juni
Zeilwedstrijden, georganiseerd door
R.Y.C.B.
16 en 17 juni
Spanker klasse-evenement te Veere (w.v.
Arne - j.c. Veere).
21 23 juni
ZLM-tentoonstelling (land- en tuinbouw)
op de Schotsman-Ruiterplaat te Kam
perland.
23 juni 1 juli
Delta-watersportweek met start en
finish te Yerseke.
24 juni
Waterspeurtocht voor alle soorten jach
ten (w.v. Arne).
30 juni
Folkloristisch krulboltoernooi om het
Nederlands kampioenschap te Oostburg.
30 juni 7 juli
Cadetweek te Veere (R.Y.C.B.).
Eind juni
Braderie met uitgebreid amusements
programma te Terneuzen.
5 juli
Ringrijden met sjezen te Middelburg.
In de maand juli (nadere datum onbekend)
Agrarische dagen met concours hippique
te Oostkapelle.
5, 6 en 7 juli
Grevelingendagen met o.a. Internatio
naal hengelconcours te Bruinisse.
In de maand juli (nadere datum onbekend)
Jeugdland, recreatiecentrum voor de
jeugd te Middelburg.
21 juli
Motorboot-evenement (w.v. Noord-
Beveland).
29 juli
Oude-knarren-zeilwedstrijd te Wolfaarts
dijk (w.s.v. Wolfaartsdijk).
29 juli 8 augustus
Wereldkampioenschap Kadet-klasse te
Veere (R.Y.C.B.).
4 augustus
Mosselrace (zeilwedstrijd) te Yerseke.
5 augustus
Clubzeilwedstrijden te Veere voor alle
klassen (w.v. Arne).
9 augustus
Ringrijden te paard om de Koninklijke
beker te Middelburg.
11 augustus
Mosseldag te Yerseke.
LI augustus
Nachttocht voor alle soorten jachten
(w.v. Arne).
11 augustus
Zeil- en motorbootevenement (w.v.
Noord-Beveland).
12 augustus
Oosterscheldewedstrijd voor IOR IV t/m
VIII en ongemeten kajuitjachten (w.v.
Arne).
18 augustus
Motorboottocht met pupillen van de
verpleeginrichting Vijvervreugd (geza
menlijke w.v.'s Veerse meer).
18 augustus
Saté-avond jachthaven Oostwatering
(w.v. Arne).
18 augustus
Folkloristisch krulboltoernooi, Keizers-
bolling te Oostburg.
18 t/m 25 augustus
Huishoud- en industriebeurs „Expo
Axel".
25 augustus
Motorbootevenement (w.v. Noord-
Beveland).
25 en 26 augustus
Internationale zeilwedstrijden voor Finn,
OK, 505, 420, 470, 490, Vaurien, F.J.,
BB 11, IOR III t/m VIII, ronde- en plat
bodems te Wolfaartsdijk (R.Y.C.B. -
R.B.S.C. - w.s.v. Wolfaartsdijk - j.c.
Veere).
1, 2, 8 en 9 september
Nationaal kampioenschap Europe te
Veere (w.v. Arne - j.c. Veere).
8 en 9 september
Belgisch OK-kampioenschap te Veere
(R.B.S.C.).
9 september
Single-handed zeilwedstrijden te Wol
faartsdijk (w.s.v. Wolfaartsdijk).
15 september
Zeilwedstrijd om de Oosterscheldebeker
vanuit Yerseke.
15 en 16 september
Belgische kampioenschappen Finn, Fire
ball, Vaurien te Veere (R.B.S.C.).
16 september
Teamwedstrijden OK-klasse te Wol
faartsdijk (w.s.v. Wolfaartsdijk).
23 september
Clubzeilwedstrijden te Veere alle klas
sen (w.v. Arne).
23 september
Onderlinge snelheids-wisselbeker zeil
wedstrijden te Wolfaartsdijk (w.s.v.
Wolfaartsdijk).
30 september
Clubzeilwedstrijden te Veere alle klassen
(w.v. Arne).
I april
Glijmensvissers, Lepelstraat 12.00 -15.00
14 april
Reimerswaal, Krabbendijke 12.00 - 15.00
15 april
De Hecmse Molen 12.30 - 15.30.
23 april
Edelkarper, Bergen op Zoom, tijd nader
bekend te maken.
29 april
De Vogel, Kloosterzande 10.45 - 13.45.
30 april
Stellendam, tijd nader bekend te maken.
19 mei
Krabbe, Renesse, 13.00 - 16.00.
31 mei
Eendracht, Nieuw-Vossemeer, 13.30 -
16.30.
II juni
Zeebaars, Scherpenisse, 10.30 - 13.30.
7 juli
Grevelingen, Bruinisse, 12.00 - 15.00.
8 september
De Pilk, Hansweert, 10.30 - 13.30.
9 september
Halsteren, 11.00 - 14.00.
6 oktober
Hengelsportver. Kapelle, 13.00 - 16.00.
14 oktober
Zeester, Halsteren, 13.00 - 16.00.
11 november
Leegloper, 's Heerenhoek, 13.00 - 16.00.
17