VEERSE MEER GIDS IN DIT NUMMER: 5e jaargang No. 28 Maart 1973 Twee-maandelijks tijdschrift met nieuws en wetenswaardigheden over recreatie in Zeeland Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, directeur van het recreatieschap „Het Veerse Meer" Advertenties: Postbus 1, Wissenkerke Abonnementen: Nederland en buitenland ƒ8,per jaar Losse nummers 1,50 Medewerkers: J. van den Broecke, Veere Cor van Heugten, Eindhoven L. Kooistra, Nieuw- en St. Joosland Mirja Muurling, Soest. G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder J. T. H. C. Schepman, Vlissingen A- P- Stroo, Souburg Tipgever Leen Wouters, Westkapelle N. -Veldhuis, Vlissingen D. F. P. Hoegen, Middelburg L. J. L. Hendrikse, Middelburg J. de Bree, Middelburg Tekeningen: Jo Jobse, Oostkapelle Foto's: Cor de Buck, Veere Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrif telijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. U komt toch zeker pag. 3 Recreatieschap „Het Veerse Meer". Wording en werking pag. 5 Wereldreizigers pag. 6 Gedicht van Mirja Muurling pag. 7 Het Veerse meer; prachtig, maar hoe kom ik er te water pag. 7 Terneuzen en zijn scheepvaart pag. 9 Technische Bibliotheek Zeeland; Meteorologie pag. 13 Telefooninformaties pag. 15 Campings rond het Veerse meer pag. 16 Evenementen pag. 16 Visevenementen Delta-Federatie pag. 17 Jachthavens rond het Veerse meer pag. 18 De klederdrachten rond het Veerse meer pag. 18 De nieuwe betonning van het meer pag. 21 Zo maar een stukje geschiedenis van en over de stad Vlissingen pag. 21 Ruitersport pag. 23 Het Veerse meer en het vliegveld Midden - Zeeland pag. 25 De opbouw van het heelal pag. 25 Voorjaar op Noord-Beveland pag. 27 Van hier en daar pag. 27

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1973 | | pagina 2