Zeeland Magazine voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina: 6e jaargang No. 29 Me» l97^ „Ik heb mijn hart Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, directeur van het recreatieschap „Het Veerse Meer" Advertenties: Postbus 1, Wissenkerke Abonnementen: Nederland en buitenland 10,- Losse nummers 2, per jaar Medewerkers: J. van den Broecke, Veere A. L. van Geesbergen, Middelburg G. IT. F. Bom J. de Jonge. Zierikzee Ria Jumelet - de Jonge, Bruinisse G. Heijboer, St. Annaland Cor van Heugten, Eindhoven L. Kooistra, Nieuw- en St. Joosland Mirja Muurling, Soest. G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder J, T. H. C. Schepman, Vlissingen A. P. Stroo, Souburg Tipgever N. Veldhuis, Vlissingen Tekeningen: Jo Jobse, Oostkapelle Foto's: Cor de Buck, Veere Johan Berrevoets, Zierikzee, voorpag. Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrif telijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Voortzetting van de Veerse Meer Gids Er zijn in Zeeland vele goede en schone zaken pag. 3 Van Gids tot Magazine pag. 5 Gedicht van Mirja Muurling pag. 5 Rilland en Bath in vroege en latere tijden pag. 7 Gebruik zeedijken en duinen op Noord-Beveland pag. 9 Tholen vreest het ergste pag. 11 Europese topattraktie komt naar Zeeland pag. 12 Tip voor betere beet-registratie op de zeehengel pag. 12 Technische Bibliotheek Zeeland pag. 13 Wenken voor motorbootvaarders pag. 13 Evenementen pag. 15 Culturele agenda pag. 17 Ritten met historisch vervoermiddel pag. 17 Zomer-orgelconcerten pag. 17 Tentoonstelling „Abdij van Middelburg" pag. 17 Er dreigt meer mensengevaar voor vogelrijk „Het Zwin" pag. 18 „Schouwen-Duiveland"-impressies van een schiereiland pag. 21 Op de eilanden in het Grevelingenmeer heeft de natuur vrij spel pag. 25 Nieuwe vestiging pag. 26 Spaar mijn jongen pag. 27 Zelf sterren kijken pag. 27 Het voorjaarsritueel pag. 29 Delta 1973 Landbouwtentoonstelling Z.L.M. pag. 30 2

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1973 | | pagina 2