Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER Bij de voorpagina: St. Anna ter Muiden: Vergane glorie 6e jaargang Juli 1973 No. 30 Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, directeur van het recreatieschap „Het Veerse Meer" Laat niet Rilland en Bath in vroege en late tijden (vervolg) pag pag 3 5 Advertenties: Postbus 1, Wissenkerke Herdenkingstentoonstelling „Maurice Goth" pag 9 Zomerdag op het Veerse meer pag- 11 Abonnementen: Nederland en buitenland 10,— per jaar Losse nummers 2, Gedicht van Mirja Muurling pag- 13 Medewerkers: J. van den Broecke, Veere J. de Jonge, Zierikzee Cor van Heugten, Eindhoven Mirja Muurling, Soest. G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Joris van Hocdekenskerke Evenementen „Leisure 17", niet de eerste de beste Jubileumtentoonstelling Deltavvater pag- pag. pag. 15 19 21 Foto's: Joh. Berrevoets, Zierikzee G. van Schaick Zillesen, Eindhoven Wim Riemens, Middelburg Jos Pe, Arnhem Brouwershaven Een nieuwe jachthaven Provinciale Bibliotheek Zeeland pag- pag- 23 25 Tekeningen: Jo Jobse, Oostkapelle Foto voorpagina Max Jongsma, Hoek Zeeland Kustland met een keur van kunstuitingen pag- 27 Ondanks problemen: Foreluitzettingen gaan door pag- 28 Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrif telijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Wie komt er nou een dagje naar Tholen? pag- 29 Voortzetting van de Veerse Meer Gids

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1973 | | pagina 2