Zeeland Magazine voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina: Een straatje in Tholen 6e jaargang No. 31 September 1973 Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 C Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, directeur van het recreatieschap „Het Veerse Meer" Advertenties: Postbus 1, Wissenkerke Abonnementen: Nederland en buitenland 10,— per jaar Losse nummers 2, Medewerkers: G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder J. van den Broecke, Veere Cor van Heugten, Eindhoven Mirja Muurling, Soest. Joris van Hoedekenskerke A. P. Stroo, Souburg Tipgever Ing. J. T. H. C. Schepman, Vlissingen R. Jumelet - de Jonge, Bruinisse Foto's: Joh. Berrevoets, Zierikzee Wim Riemens, Middelburg Van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Blue Print Studio's, Utrecht Gebr. Van Straaten, Middelburg Jan Krakeel, Zierikzee Paul Maartense, Hoek (Zvl.) Tekeningen: Jo Jobse, Oostkapelle Foto voorpagina: C. de Buck, Veere Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrif telijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Voortzetting van de Veerse Meer Gids R in de maand: nog eens naar Zeeland pag. 3 R in de maand: nog eens naar Zeeland pag. 5 De Stichting Volkssterrenwacht „Philippus Lansbergen" par. 7 Zeeuwse Centrale Muziekbibliotheek pag. 7 Bekende Zeeuwen uit vroeger tijd: Dirk Dronkers (1801 - 1881) pag. 9 In en om het Veerse meer pag. 11 Jachthaven van Bruinisse in april 1974 gereed pag. 11 Poëzie pag. 13 Ga uit in Zeeland! pag. 15 Culturele agenda pag. 17 Geen domicilie, maar wel home in Zeeland pag. 19 Iets over snippen pag. 21 Technische Bibliotheek Zeeland pag. 23 Unicorn, een volbloed zeilcatamaran pag. 25 Eerste Zeeuws-Vlaamse Bistro pag. 26 De Brouwersdam pag. 27 Hengelsport in delta blijkt goudmijn voor alle partijen pag. 31

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1973 | | pagina 2