Culturele Agenda: Vrijdag 21 september (Goes) Rotterdams Philharmonisch Orkest. Dinsdag 25 september (Middelburg) Fons Jansen Kwartetten. Vrijdag 28 september (Terneuzen) Amsterdams Philharmonisch Orkest. Dinsdag 2 oktober (Middelburg) De barbier van Sevilla. Vrijdag 5 oktober (Zierikzee) Podium De cirkel. Zaterdag 6 oktober (Axel) Podium De cirkel. Zaterdag 13 oktober (Terneuzen) Theater De meeuw. Dinsdag 16 oktober (Middelburg) De Haagse Comedie. Woensdag 17 oktober (Oostburg) Hongaars folklore Duna. Vrijdag 19 oktober (Goes) Hoofdstad Operette Die lustige Witwe. Maandag 22 oktober (Sas van Gent) Blijspel De grote versierder. Vrijdag 26 oktober (Kortgene) Het Nederlands Kamerkoor. Vrijdag 26 oktober (Vlissingen) Blijspel De grote versierder. Dinsdag 30 oktober (Axel) Hoofdstad Operette Die lustige Witwe. Woensdag 31 oktober (Axel) Hoofdstad Operette Die lustige Witwe. Donderdag 1 november (Tholen) The Chris Hinze Combination. Vrijdag 2 november (Vlissingen) The Chris Hinze Combination. Vrijdag 2 november (Goes) Don Quishocking Zand in je badpak. Maandag 5 november (Terneuzen) Blijspel Het zevende gebod. Dinsdag 6 november (Kruiningen) Henk Elsink One man show. Zaterdag 10 november (Zierikzee) Globe De ingebeelde zieke. Woensdag 14 november (Middelburg) Blijspel Vrouw zoekt moordvent. Donderdag 15 november (Goes) Blijspel Vrouw zoekt moordvent. Vrijdag 16 november (Oostburg) Blijspel Vrouw zoekt moordvent. Zaterdag 17 november (Terneuzen) Blijspel Vrouw zoekt moordvent. Donderdag 22 november (Tholen) Cabaret Hans Otjes Vrijdag 23 november (Axel) Les frères Jaques Woensdag 28 november (Terneuzen) Musical Irma la Douce. Donderdag 29 november (Terneuzen) Musical Irma la Douce. Donderdag 29 november (Zierikzee) Don Quishocking Zand in je badpak. Vrijdag 30 november (Terneuzen) Musical Irma la Douce. Zaterdag 1 december (Terneuzen) Musical Irma la Douce. Donderdag 6 december (Middelburg) Theater Kleine Alice. Zaterdag 8 december (Goes) Podium Cirkel. Dinsdag 11 december (Wissenkerke) De Albert Mol Story. Vrijdag 14 december (Middelburg) Neerlands hoop express. Vrijdag 14 december (Zierikzee) Blijspel Ik hou van uw vrouw. Zaterdag 15 december (Terneuzen) Neerlands hoop express. Donderdag 20 december (Tholen) Amati Kwartet Vrijdag 21 december (Middelburg) Publiekstheater Koning Lear. Vrijdag 4 januari (Middelburg) Seth Gaaikema Elf verdwazingen. Zaterdag 5 januari (Goes) Seth Gaaikema Elf verdwazingen. Maandag 7 januari (Terneuzen) Seth Gaaikema Elf verdwazingen. Dinsdag 8 januari (Terneuzen) Seth Gaaikema Elf verdwazingen. Woensdag 9 januari (Oostburg) Seth Gaaikema Elf verdwazingen. Donderdag 10 januari (Clinge) Seth Gaaikema Elf verdwazingen. Dinsdag 15 januari (Zierikzee) Henk Elsink One man show. Woensdag 16 januari (Zierikzee) Henk Elsink One man show. Zaterdag 19 januari (Middelburg) Globe Bittere honing. Woensdag 23 januari (Kapelle) Henk Elsink One man show. Donderdag 24 januari (Middelburg) Centrum De neus. Vrijdag 25 januari (Oostburg) Hamlet „kies". Zaterdag 26 januari (St. Maartensdijk) Stafmuziekcorps Leger des Heils. Zaterdag 26 januari (Westdorpe) Belcantoconcert. Dinsdag 29 januari (Middelburg) Projekt Marquardt Pentheseleia. Woensdag 30 januari (Goes) Globe De wilde eend. Vrijdag 1 februari (Vlissingen) Amsterdams Philharmonisch Orkest. Vrijdag 1 februari (Zierikzee) Hoofdstad Operette Die lustige Witwe. Zaterdag 2 februari (Zierikzee) Hoofdstad Operette Die lustige Witwe. Donderdag 7 februari (Middelburg) Jules Croiset Een zekere Vincent. Zaterdag 9 februari (Axel) Het Nederlands Kamerorkest Donderdag 14 februari (Middelburg) Blijspel Blauw blauw. Donderdag 14 februari (Tholen) Troubadour Miel Cools. Vrijdag 15 februari (Oostburg) Blijspel Blauw blauw. Zaterdag 16 februari (Terneuzen) Blijspel Blauw blauw. Zaterdag 16 februari (Zierikzee) Neerlands Hoop express. Vrijdag 22 februari (Vlissingen) Zangeres Marjol Flore. Vrijdag 22 februari (Wissenkerke) Rients Gratema Groeten uit Pingjum. Woensdag 27 februari (Middelburg) De Spinse. Donderdag 28 februari (Goes) De grote versierder. Dinsdag 5 maart (Vlissingen) Henk Elsink One man show. Woensdag 6 maart (Middelburg) Publiekstheater De ronselaar. Donderdag 7 maart (Sas van Gent) Cabaret Beter zo dan anders. Vrijdag 8 maart (Terneuzen) Het Nationale Ballet. Donderdag 14 maart (Tholen) De Appel De clowns. Vrijdag 15 maart (Axel) Blijspel Slippers. Zaterdag 16 maart (Hulst) Blijspel Slippers. Zaterdag 16 maart (Middelburg) Globe Savages. Dinsdag 19 maart (Oostburg) Limburgs Symphonie Orkest. Donderdag 21 maart (Middelburg) Blijspel Slippers. Vrijdag 22 maart (Zierikzee) Blijspel Slippers. Zaterdag 23 maart (Zierikzee) Blijspel Slippers. Zaterdag 23 maart (Terneuzen) Globe De wilde eend. Woensdag 27 maart (Middelburg) Nederlands Danstheater. Dinsdag 2 april (Goes) Globe Een bruid in de morgen. Vrijdag 5 april (Zierikzee) Amsterdams Philharmonisch Orkest. Maandag 8 april (Oostburg) Henk Elsink One man show. Dinsdag 9 april (Axel) Henk Elsink One man show. Dinsdag 9 april (Vlissingen) Fons Jansen Kwartetten. Zaterdag 20 april (Middelburg) Theater Uitkomst. Zaterdag 20 april (Hulst) Podium Einde van de reis. Maandag 22 april (Terneuzen) Theater Uitkomst. Vrijdag 10 mei (Terneuzen) Globe Een bruid in de morgen. Donderdag 16 mei (Hulst) Belgisch Kamerorkest. Zondag 19 mei (Terneuzen) Musical Wat een planeet. Maandag 20 mei (Terneuzen) Musical Wat een planeet. Dinsdag 21 mei (Terneuzen) Musical Wat een planeet. Woensdag 22 mei (Terneuzen) Musical Wat een planeet. Donderdag 23 mei (Middelburg) Musical Wat een planeet. Vrijdag 24 mei (Middelburg) Musical Wat een planeet. Zaterdag 25 mei (Middelburg) Musical Wat een planeet. Wijzigingen voorbehouden. 17

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1973 | | pagina 17