Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER Bij de voorpagina: 6e jaargang No. 32 November 1973 Gezicht op dorpstoren van Nisse Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, directeur van het recreatieschap „Het Veerse Meer" Advertenties: Postbus 1, Wissenkerke Abonnementen: Nederland en buitenland 10,per jaar Losse nummers 2, Medewerkers: J. van den Broecke, Veere Ing. J. T. H. C. Schepman. Vlissingen Joris van Hoedekenskerke C. J Boot, Burgh J. Poll-Arends C. v. d. Perk Mirja Muurling, Soest G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Liesbeth Dieleman G. Heijboer, St. Annaland Tipgever L. Kooistra. Arnemuiden Cor van Heugten, Eindhoven A. P. Stroo, Souburg Foto's: Joh. Berrevoets, Zierikzee Wim Riemens, Middelburg Cor de Buck, Veere Tekeningen: Jo Jobse, Oostkapelle Foto voorpagina: „STUDIO", Goes Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrif telijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Voortzetting van de Veerse Meer Gids Een terugblik 1973 pag. 3 De grote werken uit de zeventiger jaren van de vorige eeuw Pag. 5 Fotografie en film pag- 9 Het Vlissingse hart, aan de zee gekoesterd pag- 11 Burghsluis, toen en nu pag. 13 Zeeuwse Centrale Muziekbibliotheek pag. 15 Veerse Meer: Eldorado voor liefhebber van paard en pony pag. 15 Poëzie pag- 16 De Grote Kerk in Veere: zo maar laten? Of niet? pag. 17 Uit de oude almanak pag. 19 Op het puntje van Gorishoek pag- 21 Vogelaars en vogels pag- 22 De ruitersport: Een volkssport pag. 23 Gooi geen verf in de gootsteen, of een oude radio in de plomp pag- 23 Brief aan bevriend Zeeuws agrariër pag. 25 M'n strandhuisje pag- 27 Hoe vindt een postduif zijn weg? pag- 28 Dankzij „Euro-KNMI": Weersvoorspelling op een week op komst pag. 30 De sterrenhemel in de winter pag. 31 Platvis op de Grevelingen wordt te snel weggevangen pag- 31 2

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1973 | | pagina 2