Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina 6e jaargang No. 34 Fragment uit schilderij „Gezicht op rede van Zierikzee" MAART 1974 (1839) van de schilder Ouwerkerk. (Raderboot „Prin ses Marianne", in de geregelde dienst Middelburg- Rotterdam). Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, directeur van het recreatieschap „Het Veerse Meer" Advertenties: Postbus 1, Wissenkerke Abonnementen: Nederland en buitenland 10.— per jaar Losse nummers 2. Medewerkers: J. van den Broecke, Veere Ing. J. T. H. C. Schepman, Vlissingen Joris van Hoedekenskerke Mirja Muurling, Soest Tipgever Cor van Heugten, Eindhoven J. v. d. Stel, Zierikzee A.N.W.B. A. P. Stroo, Middelburg Van Schaick Zillesen, Veere OONA Foto's: Joh. Berrevoets, Zierikzee Wim Riemens, Middelburg Paul Maartense, Hoek Rijksmuseum, Amsterdam les Lamain, Middelburg Tekeningen: Jo Jobse, Oostkapelle Foto voorpag.: Joh. Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrif telijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Voortzetting van de Veerse Meer Gids Tot ziens in Zeeland pag. 3 Het Maritiem Havenpoort-museum te Zierikzee pag- 5 Nieuwe hengelsportkansen voor Veerse meer en Grevelingen pag. 7 Groot Goes ligt nu weer aan het water pag- 9 Rectificatie pag. 10 Vaarroutes naar het Veerse Meer pag- 11 Van Scheldeloop tot Veerse Meer pag- 13 De Braakman, recreatiegebied voor natuurliefhebbers en pleziermakers Pag- 15 Zierikzee: bedrijvige Scheldestad; feest voor toerist en historiscus pag- 17 Evenementen pag- 18 Zeeuws Museum pag- 21 Winter op Walcheren pag- 22 Technische Bibliotheek Zeeland pag- 22 Veere, een wintersprookje pag- 23 Adressen van de Zeeuwse VVV's Pag- 25 Afdeling voorlichting Pag- 25 Opening aanloophaven te Goes in juni 1974 pag- 26 Campings rond het Veerse Meer pag- 27 Volkssterrenvvacht onder dak pag- 27 Poëzie pag- 29 Ontwakend leven pag. 29 Brouwershaven pag- 30 2

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1974 | | pagina 2