Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina; 7e jaargang No. 35 „Handen" van de beeldhouwster Mathy Murre. Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, directeur van het recreatieschap „Het Veerse Meer" Advertenties: Postbus 1, Wissenkerke Abonnementen: Nederland en buitenland 10.per jaar Losse nummers 2. Medewerkers: J. van den Broecke, Veere Ing. J. T. H. C. Schepman, Vlissingen Joris van Hoedekenskerke Mirja Muurling, Soest Tipgever Cor van Heugten, Eindhoven J. v. d. Stel, Zierikzee Van Schaick Zillesen, Veere Arthur DeCeunynck, Schoten (B.) Foto's: Joh. Berrevoets, Zierikzee Wim Riemens, Middelburg J. Prenen, Antwerpen T. Slagboom, Vlissingen G. van Schaick Zillesen, Veere N. Veldhuis, Vlissingen Dert. Vlissingen Adri van Wyngen, Vlissingen Foto voorpag.: Joh. Berrevoets. Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrif telijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Voortzetting van de Veerse Meer Gids Wenken en wensen pag. 3 Beeldhouwen, een vorm van leven pag. 5 Zeehengelaars melden: Tcngvangsten worden snel minder pag. 6 Raadhuis in details gezien pag. 7 Landbouw en veeteelt in de Prehistorie pag. 9 Poëzie pag. 10 In België is alleen de Zeeuwse mossel erg welkom pag. 13 Leren zeilen in Wolphaartsdijk pag. 14 Tentoonstelling „Honderd jaar Oranje 1874—1974" pag. 15 Evenementen pag. 16 Zeeland 7 maal pag. 19 Schelde-Rijnkanaal bracht Tholen en St. Philipsland dichter bij Nederland pag. 23 't Koai'uus van 'Ootjeskerke, een „venster op de wereld" pag. 25 De brandnetel, een verguisde plant pag. 27 Dienstregeling Stoomtram Goes Borsele pag. 27 Uw tweede woning pag. 23 Rotisserie 't Veerhuis pag. 28 Nationaal Concours Hippique in Zeeland pag. 30 Koop betere viskkding tegen regen en kou pag. 31

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1974 | | pagina 2