Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina: Wandkleed van Ted Stigter 7e jaargang No. 36 JULI 1974 Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten. cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107-3 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, directeur van het recreatieschap „Het Veerse Meer" Advertenties: Postbus 1, Wissenkerke Abonnementen: Nederland en buitenland 10.per jaar Losse nummers 2. Medewerkers: J. van den Broecke, Veere Joris van Hoedekenskerke Mirja Muurling, Soest Tipgever Cor van Heugten, Eindhoven J. v. d. Stel, Zierikzee Van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Arthur Deceunynck, Schoten (B.) G. Heyboer, St. Annaland L. Kooistra, Arnemuiden Foto's: Joh. Berrevoets, Zierikzee G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder G. Heyboer, St. Annaland L. Kooistra, Arnemuiden Arthur DeCeunynck, Schoten (B.) Joris van Hoedekenskerke Foto voorpag.: Joh. Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrif telijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Voortzetting van de Veerse Meer Gids Samenwerking Pag- 3 Leo en Ted Stigter: doen in olieverf en oude lapjes Pag- 5 Vrouwenpolder heeft een kinderspeeltuin pag- 6 Evenementen pag- 7 Tholen: een eeuw scheepsbouw in hout Pag- 9 Flandriavloot brengt jaarlijks 25.000 sinjoren naar Zeeland pag- 11 Vis in de pan pag- 13 Tholen kreeg binnen het jaar een bloeiend streekmuseum pag. 15 Makreel; sterker dan forel pag- 17 Burghsluis en het geslacht Van der Klooster pag- 19 De landelijke ruitersport pag- 21 „Zeeuwse taele mooiste van aelemaele" pag- 23 Zeeland in cijfers en feiten pag. 24 Zeg, luister eens pag- 25 Kabeljauw: waar en wanneer voor de kust pag- 26 Natuurgebieden pag. 27 Veere in oude ansichten: een heel fijn boekje pag- 28 Veilig boot-vissen op de Zeeuwse stromen pag- 30 Poëzie pag. 30 Aasproblemen voor zeehengelaars pag. 31 Goede waterkaarten van „Hydrografie" en dieptemeters van „Observator" pag- 31 Rode Kruis hulp-posten pag. 31

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1974 | | pagina 2