Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina: „Bloemen" van Sarika Góth 7e jaargang No. 37 SEPTEMBER 1974 Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, directeur van het recreatieschap „Het Veerse Meer" Advertenties: Postbus 1, Wissenkerke Abonnementen: Nederland en buitenland 10.— per jaar Losse nummers 2. Medewerkers: J. van den Broecke, Veere Joris van Hoedekenskerke Mirja Muurling, Soest Tipgever J. v. d. Stel, Zierikzee G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Arthur Deceunynck, Schoten (B.) L. Kooistra, Arnemuiden Oona Maartense, Hoek Mietz Foto's: Joh. Berrevoets, Zierikzee G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Paulus Maartense, Hoek C. A. L. Kotvis, Middelburg C. de Buck, Veere Studio vakfotografie. Goes Foto voorpag.: Joh. Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrif telijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Voortzetting van de Veerse Meer Gids Tijd om na te denken pag- 3 Sarika Góth: schilderijen, antiek, poppen pag- 5 Hulst is een bijzonder stadje en dat is het Pag- 9 Nieuwe camping aan het Veerse Meer pag- 11 Evenementen pag- 11 Zeezeilschip „De Eendracht" in Zierikzee pag- 12 De Burghse „School" pag- 13 Burghsluis en het geslacht Van der Klooster (vervolg) pag- 15 De kleinkinderen komen naar Zeeland pag. 19 Het 'verdronken land van Saeftinge': 27.000 ha natuurgebied pag. 21 Poëzie (Mirja Muurling) pag- 23 Zeeuwse barok: de Middelburgse Oostkerk pag- 24 Zeeland in met een Scheldekruiser pag. 26 Beschermde planten pag. 27 De landelijke ruitersport pag- 28 Gedicht (Joris van Hoedekenskerke) pag. 28 Van verdwijnen nog geen sprake. Ook „Zeeuwse taele" aan 't veranderen pag. 30

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1974 | | pagina 2