middelburg a Maak uw vakantie niet duurder dan nodig is.Trefcenter heeft alles. Van aardappelen tot zwembroek. Alles onder één dak Comfortabel winkelen In het hart van Middelburg Selfservice restaurant "de vier G's" Gezellige winkels rondom Het eerste echte super-zelfbedienings warenhuis van Zeeland. Met de grootste supermarkt. Dagelijks honderden dagverse produkten. Eigen bakkerij, slagerij en patisserie. En conserven, grutterswaren, soepen, koffie, frisdranken, groente en fruit. En niet te vergeten: cosmetica, was- en afwasmiddelen, drogisterij-artikelen, mode, alles voor camping en strand. Maar ook een slijterij. Duizenden en duizenden artikelen onder één dak. Voor franjevrije, oprechte Trefprijzen. Vele kassa's voor snel-afrekencomfort. Zelfbedienings restaurant: ook 's avonds en in de weekends open. Ruim en gratis parkeren. Ja, met Tref center wordt uw vakantie goed en goedkoop. Trefcenter: supcr-zelfbedieningswarenhuis met 23.500 artikelen. Damesmode, herenmode, kinderkleding, huishoudelijke artikelen en apparaten, doe-het-zelf, speelgoed, radio en TV, drogisterijen, glas- en aardewerk plus de grootste supermarkt van Zeeland. Bekende merken van bekende leveranciers. Alles met zelfbediening. Want u wilt zélf kijken, kiezen, keuren. 18 kassa's voor snel en alles tegelijk afrekenen. Ruime, brede gangpaden. Alles gelijkvloers. Geen gesjouw en gesleep. Informatiestand voor alle inlichtingen. Trefcenter staat niet in een weiland, maar in het hart van de stad. Met ruime, gratis parkeergelegenheid rondom. Boven enonder de grond. Maar natuur lijk bent u met de fiets of lopend ook van harte welkom. Voor fietsrekken is gezorgd. Van een kopje koffie met moorkop tot een wat uitgebreider diner. 1 ste selfservice restaurant van Zeeland. Airconditioned. Voor het hele gezin. Open van 9 uur 's morgens tot 10 uur 's avonds. Ook zondags. En zo goedkoop dineert, luncht of gebruikt u een snel hapje in heel Nederland niet. Een foto/filmzaak. Een boeken- en tijd- schriftenhandel. En - niet te vergeten - een slijterij. Waar men gedistilleerd tegen de witste prijzen verkoopt. trefcenter*

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1974 | | pagina 32