Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER Bij de voorpagina. Schouwse dracht. 7e jaargang No. 39. JANUARI 1975. Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten. cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, Vlissingen Advertenties: Postbus 1, Wissenkerke Abonnementen: Nederland en buitenland 13,per jaar Losse nummers 2. Medewerkers: J. van den Broecke, Veere Joris van Hoedekenskerke Mirja Muurling, Soest Tipgever Joanne v. d. Stel. Zierikzee G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Oona Maartense, Hoek J. T. H. C. Schepman, Vlissingen Arthur Deceunynck, Schoten (B.) Cor van Heugten, Eindhoven J. Poll - Arends, Middelburg Foto's: Joh. Berrevoets, Zierikzee G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Paulus Maartense, Hoek J. F. Prenen, Antwerpen Foto voorpag.: Joh. Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrif telijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Voortzetting van de Veerse Meer Gids 1975 pag- 3 „Zeeuwse Klederdrachten" I pag- 5 Het derde programma van de BBC pag- 6 Schoon milieu is troef van badstad Knokke-Heist pag- 7 Zeeland Ganzenland pag- 10 Vangstbeperking vissersvloot, ook sportvis-belang pag- 11 De haven van Goes in de loop der eeuwen pag- 13 Krabben pag- 16 Voor wanneer het Baalhoekkanaal? pag- 17 Wintermiddag op het strand pag- 19 Sportvisserij is grootste vorm van openlucht-recreatie pag. 21 Het tracé van de 380 KV hoogspanningsleiding pag- 22 Varen met veren in Zeeland pag- 23 Is „drie-deling" van Zeeland op komst? pag- 25 Poëzie pag- 26 Storm bracht kabeljauw-kanjers op de kust pag- 27 Derde druk van een imponerende vraagbaak pag- 28 Zeeuwse Muziekbibliotheek pag- 30 Van Her en Der pag- 31

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1975 | | pagina 2