Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina: Arnemuidse klederdracht. 7e jaargang MAART 1975. No. 40. Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten. cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, Vlissingen Advertenties: Postbus 1, Wissenkerke Abonnementen: Nederland en buitenland 13,per jaar Losse nummers ƒ2. Medewerkers: A. L. van Geesbergen, Middelburg W. H. Keikes. Zierikzee G. Heijboer. St. Annaland J. van den Broecke, Veere Joris van Hoedekenskerke Mirja Muurling, Soest Tipgever Joanne v. d. Stel. Zierikzee G. van Schaick Zillesen. Vrouwenpolder J. T. H. C. Schepman, Vlissingen Arthur Deceunynck. Schoten (B.) Foto's: Joh. Bcrrevoets, Zierikzee J. Schepman, Vlissingen Mirbo, Monnickendam Wim Riemens. Middelburg Foto voorpag.: Joh. Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrif telijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Voortzetting van de Veerse Meer Gids Delta in recreatief perspectief pag. 3 Wensen en wenken pag. 5 „Zeeuwse klederdrachten" (2) pag. 7 Tentoonstellingsagenda pag. 9 lets over duikeenden pag. 11 Onderhoud pag. 12 Wees kreatief op rekreatief gebied pag. 13 Hier is BRT III in stereo. Een zender voor fijnproevers pag. 15 De zuilen van Zierikzee pag. 16 Bliksemsnel groeiende klasse: De Mirror zeilboot pag. 20 Recreatie en -mogelijkheid in Zeeland pag. 22 Zeeland weer een beetje armer,Het Witte Huis" is niet meer pag. 23 Uit vervlogen tijd: Toen de binnenvaartschepen nog vaarden pag. 25 Poëzie pag. 27 Knotwilg ook op Tholen zeldzame landschapsschoonheid pag. 30 De Zeeuw Friedrich Boernke pag. 31

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1975 | | pagina 2