Zeeland Magazine voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina: Zuid-Bevelandse klederdracht. 8e jaargang JULI 1975. No. 42. Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten. cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 C Bank: Rabobank, Wissenkerke Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, Vlissingen Advertenties: Postbus 1, Wissenkerke Voor Schouwen-Duiveland en de Zuid- Hollandse eilanden: C. de Goederen, Burgh-Haamstede, Telefoon 01115 -19 93 Abonnementen: Nederland en buitenland 13,per jaar Losse nummers 2. Medewerkers: G. Heijboer, St. Annaland J. van den Broecke, Veere Joris van Hoedekenskerke Mirja Muurling, Soest Tipgever Joanne v. d. Stel. Zierikzee G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Arthur Deceunynck. Schoten (B.) Oona Maartense, Hoek Cor van Heugten, Eindhoven Johanna Kruit, Biggekerke Foto's: Joh. Bcrrevoets, Zierikzee Wim Riemens, Middelburg Paulus Maartense, Hoek Jan Prene, Antwerpen Foto voorpag.: Joh. Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrif telijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Voortzetting van de Veerse Meer Gids Waarde lezers „Zeeuwse klederdrachten" (4) In Haamstede herleeft 475 jaar kerkgeschiedenis Grevelingen: 14.000 hectaren natuur- en recreatiegebied Een prachtboek over Zeeuws Vlaanderen Evenementen Zomer aan zee Uit vervlogen tijd Vaarvarianten voor vakantiemensen Oplossing puzzel Kans dat Zeeland ook „Zeeland" blijft Poëzie „Met eigen oog geschoten" (II) Monumentale maandagmorgen in Middelburg Het verkopen van oudere dorpswoningen in Zeeland als tweede woning dient met kracht te worden geweerd Oost-Zeeuws-Vlaanderen en het „Land van Waas" Antwerpen Schone stad met cultuur en kroegen Jaarklasse kabeljauw 1974 slaat alle records Boeken over archeologie, zeil- en zeevaart De hengelaar pag. 3 pag. 5 pag. 7 pag. 9 pag. 11 pag. 13 pag. 14 pag. 15 pag. 17 pag. 20 pag. 20 pag. 20 pag. 21 pag. 23 pag. 24 pag. 25 pag. 27 pag. 28 pag. 29 pag. 30

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1975 | | pagina 2