21 juli. Film „ThunderbalP te Kamperland. 21 24 juli. Sportweek in Wissenkerke, georgani seerd door de s.v. Wissenkerke, met medewerking van muziekvereniging „Apollo". 22 juli tlm 1 augustus. Volksdansweken VODAGO te Goes. 23 juli. Autorally te Kamperland. 23 juli. 's Middags straattekenen te Wissen kerke. georganiseeerd door de Midden standsvereniging. 24 juli. 12e VVV - Toeristen Bridgedrive in hotel „Buitenkist" te Oostburg. 25 juli. Wandeltocht en na afloop blarenbal in het Dorpshuis te Wissenkerke, ge organiseerd door accordeonvereniging WIK en gymnastiekver. Volharding. 25 juli. 18.00 uur autorally-puzzelrit te Kort- gene. 26, 27, 28 en 29 juli. Kermis te Brouwershaven. 26 juli. Ringrijden te Wissenkerke, met mede werking van „Apollo". 26 juli. Sportevenementen te Kortgene. 28 juli t/m 3 augustus. 11e Toeristen - Lawntennistournooi op de sportvelden te Oostburg. 30 juli. Oliebollendag en film „Als adelaars vielen ze aan" te Kamperland. 30 juli. 's Middags vertrek in Wissenkerke voor een busrit over Noord-Beveland, geor ganiseerd door de Middenstandsver. 1 augustus. Zeeuwse avond te Kortgene. 1 en 2 augustus. Een groots wielerspektakel, uniek in Ne derland, te Oostburg. 2 augustus. 9.00 uur viswedstrijd, 3.00 uur diverse activiteiten voor kinderen en 7.00 uur evenementen op camping, te Kortgene. 2 augustus. Halve marathon door het centrum van Goes. 4 augustus. Postzegelbeurs met veiling in hotel „Du Commerce" te Oostburg. 4 t/m 8 augustus. Kinderweek onder het motto „Speul- mart" in de grote tent op het Ledel- plein te Oostburg. 6 augustus. Film „De kapitein kan me nog meer vertellen" te Kamperland. 6 augustus. 's Avonds verkleedwedstrijd voor de kinderen te Wissenkerke. Hierbij maakt „Apollo" een mars door het dorp. 7 augustus. 16e Propagandawedstrijd met de krulbol bij 't Grote Gat te Oostburg. 8 augustus. Verkoopmiddag van de vrouwenvere niging te Kamperland. 8 augustus. 7 uur feest en barbecue op camping te Kortgene. 8 augustus. Avro's Top Pop in de tent op het Ledel- plein te Oostburg. 9 augustus. 3.00 uur show eigen huisdieren en 7.00 uur Paardesport bij manege te Kortgene. 14 augustus. Overdekte markt en een kindervoor stelling op het Ledelplein te Oostburg. 15 augustus. Overdekte markt; rad van avonturen; kwis en speciale attractie: „Os aan het spit" te Oostburg. 16 augustus. 3.00 uur Volksspelen en 8.00 uur con cert, volkszang en fakkeloptocht te Kortgene. 16 augustus. Overdekte markt; Waterloopleinmarkt en de Vader Abraham show te Oostburg. 16 augustus. 10e Keizerbolling met de krulbol bij 't Grote Gat te Oostburg. 22 t/m 24 augustus. Omloop van Zeeuws-Vlaanderen. 30 augustus. Wandeltochten 5, 10, 15 en 40 km te Oostburg. 1 september. Postzegelbeurs met veiling in hotel „Du Commerce" te Oostburg. 7 september. Watertorenrit te Oostburg. 12 en 13 september. Reünie oud-leerlingen Rijksscholenge meenschap te Oostburg. 6 oktober. Postzegelbeurs met veiling in hotel „Du Commerce" te Oostburg. 29 oktober. Circus „Boltini" te Oostburg. ZEILWEDSTRIJDEN 26 juli. Zeilwedstrijden open jachten snelheids- faktor watersport (w.v. Kamperland). 26 juli. Zeilwedstrijd voor open jachten te Kamperland. 27 juli. Oude Knarren-zeilwedstrijd (w.s.v. Wol- phaartsdijk). 2 augustus. Paardekreekrace II, zeilwedstrijden alle klassen (w.v. Noord-Beveland). 2 augustus. 's Middags waterrally voor alle typen boten en 's avonds prijsuitreiking en bal; beide te Kamperland. 3 augustus. Klubzeilwedstrijden alle klassen (w.v. Arne). 9 en 10 augustus. Zeilwedstrijden op de Grevelingen te Brouwershaven. 10 augustus. Oosterschelderace IOR III t/m VIII en NKK (w.v. Arne). 11, 12 en 13 augustus. Zeilwedstrijden op de Grevelingen te Brouwershaven. 14 en 15 augustus. Zeilwedstrijden op de Grevelingen te Brouwershaven. 16 augustus. Vijvervreugdtocht met geestelijk gehandicapten (w.v. Arne). 16 augustus. Zeilwedstrijden open jachten snelheids- faktor watersport (w.v. Kamperland). 16 augustus. Nachttocht voor alle soorten jachten (w.v. Arne). 16 augustus. Zeilwedstrijd voor open jachten te Kamperland. 16 en 17 augustus. Zeilwedstrijden op de Grevelingen te Brouwershaven. 23 en 24 augustus. Internationale zeilwedstrijden te Wol- phaartsdijk Vaurien, OK, Fireball, 490, BB 11, IOR V t/m VIII, NKK (R.Y.C.B., j.c. Veere en R.B.S.C.). 23 en 24 augustus. Nationaal Belgisch kampioenschap Laser (R.B.S.C.). 23 augustus. Gezelligheidstocht voor motorboten (w.v. Noord-Beveland). 30 augustus. Satétocht Oostwatering (w.v. Arne). 6 september. Zeilwedstrijd voor open jachten te Kamperland. 6 september. Zeilwedstrijden open jachten snelheids- faktor watersport (w.v. Kamperland). 6 en 7 september. Belgisch kampioenschap O.K. te Veere (R.Y.C.B.). 13

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1975 | | pagina 13