Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina Walcherse klederdracht 8e jaargang No. 43 SEPTEMBER 1975 Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 C Bank: Rabobank, Wissenkerke Hoofdredacteur J. W. van de Graaf, Vlissingen Advertenties Postbus 1, Wissenkerke Voor Schouwen-Duiveland en de Zuid- Hollandse eilanden C. de Goederen, Burgh-Haamstede, Telefoon 01115 - 19 93 Abonnementen Nederland en buitenland 13,per jaar Losse nummers 2, Medewerkers J. van den Broecke, Veere Joris van Hoedekenskerke Mirja Muurling, Soest Joanne van de Stel, Zierikzee G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Arthur Deceunynck, Schoten (B.) Ineke van Loon, Haamstede A. J. Beenhakker, Middelburg Ko de Rij ter Foto's Johan Berrevoets, Zierikzee Kuijt, Middelburg P.P.D. Zeeland, Middelburg A. P. Maas, Middelburg Joris van Hoedekenskerke Ölau loto voorpagina Johan Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van arti kelen is slechts mogelijk na schriftelijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs Voortzetting van de Veerse Meer Gids Waarom pag. 3 „Zeeuwse Klederdrachten" pag. 5 Uit vervlogen tijd pag. 7 Angstdroom pag. 9 Willekeurige Walcherse Weekenddag pag. 11 Boeken over archeologie, zeil- en zeevaart pag. 13 Evenementen pag. 15 Open deur en ronde tafel pag. 17 „Kleinschaligheid" maakt Zeeland voor velen aantrekkelijk pag. 19 Met eigen ogen geschoten (III) pag. 21 Vlissingen in vrije tijd pag. 21 Ecologie: een modewoord? pag. 23 Poëzie pag. 26 Schelphoek bij Wolphaartsdijk pag. 28 Zeeland bekeken door de bril van een „gelegenheidsinwijkeling" pag. 30 Zeeland heeft weer een „boot op Engeland" pag. 31

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1975 | | pagina 2