WELKOM Het seizoen is weer begonnen, nog wel drup pelsgewijs, maar geleidelijk aan zullen er meer en meer toeristen zich naar het Zeeuwse gebied begeven. Wij hier in Zeeland staan gereed voor u en hopen, dat het een mooie zomer zal worden. Momenteel is het reeds mooi weer en dat doet ons het beste hopen; maar het weer hebben wij niet in handen, dus wij moeten niet teveel wensen. Daarentegen hebben wij wel wensen waar wat aan gedaan kan worden en dat is: Hou onze recreatiegebieden schoon. U bent niet de enige die hier komt, na u komen er nog vele anderen. Ruim uw rommel op en deponeer het in de daarvoor bestemde containers. Wees voorzichtig met vuur; gooi geen plastic weg, noch op het land of in het water. Door voorzichtig met de recreatiegebieden om te springen kunt u ons een groot genoegen doen, want ook wij die hier wonen, houden van deze gebieden en genieten ervan. Dat is dus afgesproken. En als u hier bent, genietend van de rust en de zuivere lucht, kunt u nog eens nadenken over de alledaagse problemen: inflatie, ver ontreiniging, enz. enz. Maar dan meer filosoferend en niet in op stand tegen het leven. En u zult ontdekken, dat wij in een bevoor recht land leven, waar welvaart is en waar ook aan het welzijn gewerkt wordt. Misschien ziet u dan een mogelijkheid om een steentje bij te dragen op de één of andere manier, om het niet alleen te houden zoals het is, maar ook nog te verbeteren. En met deze goede voornemens, uitgerust en vol energie, kunt u dan weer huiswaarts gaan. Op deze manier heeft u een goede en nuttige vakantie gehad. Waarde lezers, nogmaals welkom in Zeeland en geniet van uw verblijf hier. Van de Graaf. 3

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1976 | | pagina 3