Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina 9e jaargang no. 49 Windsurfers in actie SEPTEMBER 1976 Twee-maandelijks tijdschift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave Drukkerij Markusse Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Giro van de bank: 365567 Hoofdredacteur J. W. van de Graaf, Vlissingen Advertenties Postbus 1, Wissenkerke Voor Schouwen-Duiveland en de Zuid- Hollandse eilanden C. de Goederen, Burgh-Haamstede, Telefoon 01115 -19 93 Abonnementen Nederland en buitenland 16,per jaar Losse nummers 2,50 Medewerkers J. P. van den Broecke, Veere Mirja Muurling, Soest G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Cor van Heugten, Eindhoven Joris van Hoedekenskerke Joanna van der Stel, Zierikzee R. B. Tipgever Ir. J. T. H. C. Schepman, Middelburg H. K. Foto's Johan Berrevoets, Zierikzee C. de Buck, Veere Foto voorpagina Johan Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van arti kelen is slechts mogelijk na schriftelijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs Voortzetting van de Veerse Meer Gids Terugblik pag. 3 Na één seizoen Eerste Zeeuwse Windsurfzeilschool pag. 5 Zeeland: prachtig! maar dóé er iets! pag. 7 Van reizen en trekken in vervlogen tijd pag. 8 Geen tegenstellingen meer tussen „stad" en „platteland"? pag. 11 Een Veerse tuin pag. 13 Het geheim van de verre, krachtige worp met een zachte krab pag. 14 Cryptogram pag. 15 De Kalmthoutse heide is ook een beetje van Zeeland pag. 17 Leer de vlinders kennen pag. 18 De Bergeend pag. 21 De drooggevallen platen in het Grevelingenmeer pag. 23 Kernenergie pag. 25 Forel in het Veerse Meer pag. 27 De Slavenkas van Zierikzee pag. 28 Halfmiljoenste passagier voor Olau-Line pag. 30 2

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1976 | | pagina 2