4 juni.
Opening permanente zomertentoon-
stelling Delta Cultuur Gebied in his
torisch perspectief in de Grote Kerk
te Veere.
10 juni.
Veerse avond in de Grote Kerk te
Veere.
18 juni.
Uitvoering muziekvereniging „Veere's
Genoegen" in de Grote Kerk te Veere.
25 juni.
Concert Vlissingse oratoriumvereniging
in de Grote Kerk te Veere.
23 juli.
Zeeuwse costuumshow door mevr. De
Jager in de Grote Kerk te Veere.
6 augustus.
Zeeuwse koorschool uit Goes in de
Grote Kerk te Veere.
20 augustus.
Uitvoering muziekvereniging „Veere's
Genoegen" in de Grote Kerk te Veere.
27 augustus.
Het Nederlands Kamerkoor in de Grote
Kerk te Veere.
Juni.
Fossielen, schelpen en mineralen in de
Grote Kerk te Veere (wisseltentoon
stelling).
Juli.
Kunst uit Zeeland in de Grote Kerk
te Veere (wisseltentoonstelling).
2 tot 30 juli.
Tentoonstelling i.v.m. herdenking 400-
ste geboortedag Jacob Cats en Brou
wershaven 500 jaar stad.
Augustus.
Energie (gas, water en elektriciteit)
in de Grote Kerk te Veere (wissel
tentoonstelling).
10 november.
Herdenkingsbijeenkomst in de St. Ni-
colaaskerk te Brouwershaven i.v.m. de
400-ste geboortedag van Jacob Cats.
ZEILWEDSTRIJDEN
9 april.
Openingstocht, Marine Watersportver.
11 april.
Paaszeilwedstrijden alle klassen,
w.v. Arne.
1 mei.
Klubzeilwedstrijden alle klassen,
w.v. Arne.
19 mei.
Zoektocht motor- en zeiljachten,
w.v. Arne.
19 mei.
Onderl. zeilwedstrijden alle klassen,
w.v. Wolphaartsdijk.
21 en 22 mei.
Verrijzerbekerzeilwedstrijden,
Marine Watersportver.
28. 29 en 30 mei.
Zeilwedstrijden op Grevelingenmeer van
de Cadet-klasse, W.S.V. Brouwershaven
i.s.m. Ned. Cadet klasse Org.
28, 29 en 30 mei.
Int. Pinksterzeilwedstrijden: 470, 420,
Laser, Europe, BB 11, IOR en NKK,
R.Y.CB., J.C.V., R.B.S.C. en WSVW
5 juni.
Klubzeilwedstrijden alle klassen,
w.v. Arne.
18 juni.
Fotopuzzletocht alle typen boten,
w.v. Kamperland.
25 juni.
Windsurfevenement, w.v. Kamperland.
1, 2 en 3 juli.
Reünie te Brouwershaven van de Stich
ting Ronde- en Platbodem-jachten.
3 juli.
Klubzeilwedstrijden alle klassen,
w.v. Arne.
6, 7 en 8 juli.
Open Belgisch kampioenschap Cader
(Oostwatering), B.Z.Y.C.
9 juli.
Zeilwedstrijden alle typen open jachten,
w.v. Kamperland.
16 juli.
Paardekreekrace I, alle klassen,
w.v. Noord-Beveland.
23 juli.
Windsurfevenement, w.v. Kamperland.
30 juli.
Paardekreekrace II, alle klassen,
w.v. Noord-Beveland.
30 en 31 juli.
Nederlands kampioenschap windsurf,
Ned. Wind Surf Bond.
31 juli.
Oude-knarrenzeilwedstrijd,
w.v. Wolphaartsdijk.
6 augustus.
Nachttocht motor- en zeiljachten,
w.v. Arne.
7 augustus.
Klubzeilwedstrijden alle klassen,
w.v. Arne.
13 augustus.
Zeilwedstrijden alle typen open jachten,
w.v. Kamperland.
13 augustus.
Motorboottocht naar Oosterschelde,
w.v. Noord-Beveland.
13 en 14 augustus.
Koppenolbekerzeilwedstrijden,
Marine Watersportver.
14 augustus.
Onderl. Single-handedwedstrijd en
Damesrace, w.v. Wolphaartsdijk.
20 en 21 augustus.
Onderl. zeilwedstrijden alle eenheids
klassen, w.v. Noord-Beveland.
20 en 21 augustus.
Belgisch kampioenschap Laser te Veere,
R.B.S.C.
20 augustus.
Vijvervreugdtocht motorjachten,
w.v. Arne.
21 augustus.
Oosterschelderace IOR, NKK, Loper,
w.v. Arne.
27 augustus.
Barbecue-avond, w.v. Arne.
27 en 28 augustus.
Int. zeilwedstrijden te Wolphaartsdijk:
Vaurien, OK, Fireball, 490, BB 11,
IOR V t/m VIII, Loper; R.Y.C.B.,
W.S.V.W. en J.C.V.
3 september.
Windsurfevenement (tevens zwemrace
z.v. Zuidwesters), w.v. Kamperland.
3 en 4 september.
Open Belgisch kampioenschap OK
(Oostwatering), R.Y.C.B.
4 september.
Klubzeilwedstrijden alle klassen,
w.v. Arne.
10 september.
Den Bergtocht motorjachten,
w.v. Wolphaartsdijk.
10 september.
Zeilwedstrijden alle typen open jachten
w.v. Kamperland.
11 september.
Oosterscheldetocht motor- en zeiljach
ten, w.v. Arne.
17 en 18 september.
Klubzeilkampioenschap, w.v. Arne.
18 september.
Onderl. Snelheidsbekerzeilwedstrijden
alle klassen, w.v. Wolphaartsdijk.
25 september.
Sluitingszeilwedstrijd, Marine Water
sportvereniging.
HENGELWEDSTRIJDEN.
2 april.
Selektiewedstrijd rayon Zuid. H. V. K.K.
Westerschelde, 12.1513.45 uur en
14.15—15.45 uur.
3 april.
Glijmesvissers, Lepelstraat, 13.00—
16.00 uur.
11 april.
Edelkarper, Bergen op Zoom, 09.00
12.00 uur.
17 april.
H.M.S.V., de Heen, 13.30—16.30 uur.
24 april.
Zeebrugge (België) 11.30 uur.
1 mei.
H.S.V., Halsteren, 12.00—15.00 uur.
8 mei.
Oostende (België) 11.00 uur.
15 mei.
De Vogel, Kloosterzande, 13.15-16.15 u.
19