Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina Orgel van de Nicolaaskerk te Brouwershaven 9e jaargang MAART 1977 No. 52 Twee-maandelijks tijdschift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave Drukkerij Markusse Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Giro van de bank: 365567 Hoofdredacteur W. van de Graaf, Vlissingen Advertenties Postbus 1, Wissenkerke Voor Schouwen-Duiveland en de Zuid- Hollandse eilanden C. de Goederen, Burgh-Haamstede, Telefoon 01115 -19 93 Abonnementen Nederland en buitenland 18,— per jaar Losse nummers 3,00 Medewerkers J. P. van den Broecke, Veere Joris van Hoedekenskerke Ineke van Loon, Zierikzee H. Knol, Wissenkerke J. Q. C. C. Becht, Middelburg Secretariaat „Veere's Genoegen" A. L. van Geesbergen, Zierikzee Foto's Johan Berrevoets, Zierikzee A. P. Maas, Middelburg Foto voorpagina Johan Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van arti kelen is slechts mogelijk na schriftelijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs Voortzetting van de Veerse Meer Gids Enige seizoenwenken pag. 3 Nog leeg rugpositief in orgel van Brouwershavens Nicolaaskerk pag. 5 Ruimtelijke ordening in Zeeland pag. 8 „Veere's Genoegen" op de plaat pag. 13 Cryptogram pag. 14 Uit vervlogen tijd pag. 15 Evenementen pag. 19 Zeeland heeft zijn eigen orgelplaat pag. 20 Avondje uit in Zeeland pag. 21 Over het Zeeuwse landschap, naturisten, culturele uitwisseling met Vlaanderen en een „gelukkige" uitspraak pag. 25 Geep in zicht? Neem eens de moeite om ze te vangen pag. 27 Het Grevelingenbekken is voor iedereen pag. 28 2

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1977 | | pagina 2