Waarde lezers Het seizoen zit er weer op. Was het goed? Was het slecht? Dat hangt er van af, hoe je het bekijkt. Maar velen zijn er op uit getrokken en hebben genoten van de vrij heid, weg van de dagelijkse sleur, niet iedere morgen zo vroeg op, dan naar het werk, enz. Neen, een paar weken zo vrij als een hoentje geweest. Nu zijn wij allemaal weer aan de slag met nieuwe energie en vol goede moed. Dit is wel nodig want de economie, ten minste als je de kranten mag geloven, is nu niet wat je noemt florissant. Nog steeds te veel mensen zonder werk en dat is erg. Want vergeet niet, als je werk hebt is het niet altijd rozegeur en maneschijn, maar als je géén werk hebt is het doffe ellende. Ik hoop dan ook dat langzaam maar zeker de economie zal opleven en dat er voor velen weer een plaats gevonden wordt in het ar beidsproces. Nu wat anders. Hoe zijn de gedragingen geweest van de bezoekers in Zeeland? En tot mijn spijt moet ik zeggen: niet veel ver anderd met voorgaande seizoenen. Een blikje hier en een blikje daar en ga zo maar door. Het is soms intreurig al je ziet hoe men een gebied achter laat. En als men zich dan realiseert, hoe weinig recreatie gebied wij in Nederland bezitten, dan zeg je: mensen doe nu eens je best en neem je voor om het volgende seizoen zorgvuldiger met onze recreatiegebieden om te gaan. Anders komen er steeds meer verbods bepalingen en wordt de vrijheid steeds meer beperkt. En het is toch zo fijn om af en toe eens vrij te zijn en geen baas vlak bij te hebben die je precies vertelt wat wel en wat niet mag. In de komende maanden zullen weer veel nieuwe voorzieningen in de recreatiegebieden worden uitgevoerd, zodat wij het volgende jaar u nog meer genoegen en ontspanning kunnen geven. En daarom eindig ik met: „Kom het volgende jaar weer genieten van alles wat Zeeland te bieden heeft". v.d.G. 3

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1977 | | pagina 3