Waarde lezers Het jaar 1978 is alweer enige weken oud, wanneer dit magazine u bereikt. Ik hoop, dat u al die dingen die u zich stilletjes voorgenomen hebt, nog niet vergeten bent. In ieder geval als u gewoon doorgaat zoals u in 1977 gedaan hebt, zal dit jaar niet slech ter of beter worden. Elke dag duurt 24 uur en dat verandert niet. Het is maar een gekke wereld, iedereen spreekt over grote werkloosheid, over slechte economie. En wat zien we? Meer buiten landse vakantiegangers dan ooit tevoren. Ook zijn er meer auto's verkocht in het afgelopen jaar. Ergens klopt er iets niet. Ik hoop, dat het dit jaar weer een goed seizoen wordt. Dat velen van u hier in Zee land hun vakantie komen doorbrengen. En dat u meehelpt aan de vakantiespreiding. Dus zij, die geen kleine kinderen meer heb ben, in het voor- of naseizoen komen, want dan is het ook mooi en veel rustiger. Want de rust en schone lucht is toch één van de grote attrakties hier. En als u hier bent, dat u zich dan als een goede toerist gedraagt. Geen lawaai, geen rommel maken, rekening houden met de ei gen bevolking van deze streek, die toch bij zonder gesteld is op zijn eigen land. Het water, het strand, de duinen, de bossen, de oevers; alles ligt daar voor u om te ver pozen, uit te rusten en nieuwe krachten op te doen voor het komende werkjaar. Maak er gebruik van, geniet ervan, maar overbelast het niet, verniel het niet. Na 1978 komen er nog vele jaren en nog vele mensen, die van deze streek willen genieten. De mensen hier zullen zich inspannen om alles voor u klaar te maken en u te ver welkomen. Dus lezers u ziet het, wij staan klaar voor u en wij hopen dat u in groten getale komt om van uw vakantie op een plezierige en rustige manier te genieten. Van de Graaf. 3

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1978 | | pagina 3