Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina: 11e jaargang No. 60 Een natuurmonumentmnin-ro JULI lv7o Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Giro van de bank: 365567 Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, Vlissingen Advertentie-exploitatie: Bureau RECLAD Middelburg, Telefoon 01180- 1 52 17 Abonnementen: Nederland en buitenland 18,50 per jaar Losse nummers 3, Medewerkers: J. P. van den Broecke, Veere H. Knol, Wissenkerke G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Cor van Heugten, Eindhoven A. F. Koopman, Middelburg Loes van Dalen - Vreugdenhil, Hillegom Liesbeth de Jonge, Zierikzee Bureau Voorlichting Prov. Zeeland J. Q. C. C. Becht, Middelburg Joris van Hoedekenskerke Tipgever P. C. Noordhoek, Zierikzee Foto's: Van de schrijvers Johan Berrevoets, Zierikzee Foto voorpagina: Johan Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van arti kelen is slechts mogelijk na schriftelijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs Voortzetting van de Veerse Meer Gids Waarde lezers pag. 3 Natuurmonument „De Oude Zanddijk" pag. 5 Weinig gebruikte plezierjachten: Maak een „planning" pag. 7 VAN DER HAVE oogst succes pag. 9 Rapport over watervogels pag. 11 De Toeristenbibliotheek pag. 11 Domburg door de eeuwen heen (Vervolg) pag. 13 Miljoenste auto over Zeelandbrug pag. 17 Ochtend in Zeeland pag. 19 Nogmaals: De Zeeuwse poon pag. 20 Evenementen pag. 21 Idee „boeren-wandelkaart" vindt weerklank pag. 23 De Oosterschelde pag. 24 Energie pag. 26 Oefening man over boord pag. 28 Makreel pag. 30 Reddingsboten redden steeds meer watersporters pag. 31 2

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1978 | | pagina 2