Waarde lezers Op het ogenblik, dat ik dit aan het schrijven ben, regent het pijpestelen. Een echt zomer weertje zeg ik maar. Maar het weer is nu eenmaal iets, waar wij niets aan kunnen doen. Want anders: Wat zou het dan een rot zooitje worden in de wereld. Echter, er zijn nog een paar maanden in het vooruitzicht en laat ons hopen, dat deze veel zonneschijn zullen geven. Het is anders wel een leuke wereld om in te leven. De ene bankoverval na de andere (tussen haakjes: een lucratief bedrijf); nergens openlijke oorlog, maar toch wel lustige vecht partijen om zijn gelijk te bekrachtigen. De regering komt met Bestek '81 en ik dacht, dat zal wel met geen mes en vork te eten zijn. En jawel hoor, nauwelijks uit of de betrokken partijen zien het heel anders zit ten. Oneens met de regering, oneens met elkaar. Nu kan het touwtrekken beginnen. Eén ding is zeker: Wat er ook gebeurt, vele mensen zullen iets moeten inleveren. En dan maar nieuwe arbeidsplaatsen scheppen, ter wijl vele bedrijven hun spullen niet aan de straatstenen kwijt kunnen. Maar gelukkig zijn er ook nog andere be drijven, die wel goed draaien. Maar dat is geen aantrekkelijk nieuws en men leest er weinig over. Ja, die kranten proberen ons alles zo zwart mogelijk voor te stellen. En daarom één advies: Als je met vakantie bent: géén krant. Wel een lekker boek met veel romances, enz. een borreltje, een hapje, genieten van het weg wezen, de omgeving en de zon. Want als je dan thuiskomt en je pikt weer het bekende dagblad op, zul je merken dat er eigenlijk niets gebeurd is. En alles nog in de oude pat-stelling is. Zo, waarde lezers, ik hoop op nog veel mooi weer en dan maar niet te veel de krant. Maar echt rusten en veel plezier. Van der Graaf. 3

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1978 | | pagina 3