Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER Bij de voorpagina: 11e jaargang No. 61 De alternatieve boerderij „Loverendale" SEPTEMBER 1978 Twee-maandelijks tijdschrift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Giro van de bank: 365567 Waarde lezers pag. 3 Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, Vlissingen „Samenspel met de natuur" pag. 5 Paalworm bedreigt alle inlandse houtsoorten Pag. 7 Advertentie-exploitatie: Bureau RECLAD Middelburg, Telefoon 01180- 1 52 17 Blauwdruk voor een grootschalig Europees energiebeleid pag- 8 Wetenswaardigheden pag. 11 Abonnementen: Nederland en buitenland 18,50 per jaar Losse nummers 3,— Goes' succes met Rubens, wantrouwen tegen verkaveling, zuinig met ruimte en Westdorpe's protest pag. 13 Medewerkers: Van aken, botters en blazers pag. 15 J. P. van den Broecke, Veere Cor van Heugten, Eindhoven A. F. Koopman, Middelburg Loes van Dalen - Vreugdenhil, Hillegom J. Q. C. C. Becht, Middelburg Joris van Hoedekenskerke Tipgever Joke van der Klooster Foto's: Uit vervlogen tijd Er worden steeds meer zeldzame vissen in de Noordzee gevangen Ochtend in Zeeland (III) Pag. pag. Pag. 19 26 27 Van de schrijvers Johan Berrevoets, Zierikzee Plaatvallen, dijkvallen en oevervallen Foto voorpagina: Johan Berrevoets, Zierikzee zijn meestal ideale visstekken pag. 30 Loslopende honden richten schade aan pag. 31 Gehele of gedeeltelijke overname van arti kelen is slechts mogelijk na schriftelijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs Cryptogram pag. 31 Voortzetting van de Veerse Meer Gids 2

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1978 | | pagina 2