Waarde lezers De grootste drukte is weer voorbij en de liefhebber kan nu weer echt genieten van de rust in onze Zeeuwse wateren en op de stranden en andere recreatiegebieden. Zeiljachteigenaars gaat eens een dag zeilen, geen motor gebruiken; autobezitters laat de auto thuis en ga fietsen of lopen. Niet alleen dat op deze manier recreëren gezond is, het spaart ook energie. Iets waar je dagelijks over leest, maar als je om je heen kijkt, het wel water naar de zee gebracht is. Op mooie weekends lijkt het of nog meer mensen met hun auto's er op uittrekken. Laten wij maar hopen, dat dit een „last fling" is en dat men toch zuiniger om zal gaan met de beschikbare energie. Hoewel het weer af en toe niet al te best is geweest, hoop ik dat een ieder genoten heeft van zijn vakantie. Vooral zij, die in het Zeeuwse geweest zijn. Ik hoop ook, dat iedereen het gebied heeft achtergelaten in goede, schone staat, zodat zij die nog komen er ook van kunnen genieten. En dat deze het weer op hun beurt schoon achterlaten. Dit is een verzoek, dat ik niet genoeg kan herhalen, want aan de wil om de gebieden niet te vervuilen, ontbreekt nog veel. Heb ik nog meer wensen? Ja, een beetje meer verdraagzaamheid onder elkaar, op het water, op de weg. Ja, overal waar je met elkaar in aanraking komt. Het is gezond, want je windt je niet op en je wordt jaren ouder. Dus meer genieten van je pensioen jaren. Een ieder een fijne nazomer toegewenst, veel plezier in zijn werk en tot de volgende keer. Van der Graaf. 3

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1979 | | pagina 3