Waarde lezers Het seizoen 1980 zal binnenkort in zijn volle omvang aanvangen. Vele recreatiegangers zullen zich weer begeven naar Zeeland en genieten van de voorzieningen te land en te water, die hier voor hen zijn geschapen. Zoals gebruikelijk heb ik dit jaar, evenals voorgaande jaren, weer enige wensen. Wen sen, die ik ieder jaar moet herhalen, want men leest ze misschien wel, maar denkt: dat is niet voor mij, maar voor die andere vent naast mij. Om te beginnen: U bent niet de enige, die de gebieden hier bezoekt, met u vele anderen en na u nog weer anderen, die ook willen genieten van de voorzieningen. Daarom: Houd de terreinen schoon, deponeer uw afval in de vuilnisemmers, die overal staan op de terreinen en op de steigers. En die regel matig geleegd worden. Ook geen vuil in de wateren. Het vervuilt het water en vooral plastic zakken kunnen hinderlijk zijn, als zij in de schroeven komen van bootjes. Houd ook rekening met uw medemensen en denk niet, dat u een ander plezier doet met het luid aanzetten van de radio. Want niet iedereen vindt de muziek waar u naar luis tert, ook mooi. Wees niet baldadig, maar wees rustig en geniet van de rust, die u hier geboden wordt. Zorg, dat wanneer u hier komt, uw spullen in orde zijn: de tent, de boot, de caravan, de auto. Het is niet alleen voor uw eigen veiligheid, maar ook voor de veiligheid van uw medemensen. Waarde lezers, u bent allen welkom en u wordt met open armen ontvangen, maar re- creëer zodanig, dat wij hier zeggen: Kom het volgend jaar terug en wij staan dan weer op u te wachten. Ik wens u allen mooi weer, waar u ook naar toe gaat. Ontspan u en geniet van alles wat u hier geboden wordt. Van de Graaf. 3

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1980 | | pagina 3