Waarde lezers Wanneer u dit leest, zit u midden in uw va kantie ergens in Zeeland en misschien leest u dit Magazine. Ja, het weer was tot nu toe niet zo best, maar misschien is het beter wanneer u dit leest. Efin, u zwerft ergens in Zeeland en wat doet u, waar geniet u van, wat vindt u vreselijk? Dat zijn dingen, die wij zo graag willen weten. En vooral van de bezoekers, die van buiten Zeeland komen. Wij in Zee land zijn heel tevreden met alle ontwikke lingen, die in de laatste twintig jaar hebben plaats gevonden, maar wij kunnen er ook twaalf maanden van genieten. U komt hier slechts voor een korte periode en ja, dan moet u maar nemen wat er is. De vragen die zich opdringen zijn: genoeg ligplaatsen, genoeg eenvoudige voorzieningen. En wanneer het slecht weer is, zijn er dan mogelijkheden om het gezin bezig te houden? Als u dit zover gelezen hebt, denkt u: dit is een enquête. En dan zeg ik: „Ja!". Er worden vele enquêtes gehouden met vragen, enz. maar wat ik zo graag wil, is een reactie die zegt dat moet gebeuren of houden zo. Moeten er meer vaste ligplaatsen, moeten er meer spartelplaatsen komen, moeten op de oeverrecreatieplaatsen meer speelplaatsen komen Dat zijn vragen waarover u rustig kunt na denken en u behoeft niet onmiddellijk te antwoorden. Ga rustig naar huis, denk over uw verblijf in Zeeland na. En schrijf mij dan een brief: Markt 27, Veere en we zullen u een antwoord geven en zien of er iets aan gedaan kan worden. Nogmaals, fijne dagen in Zeeland en tot ziens. Van der Graaf. 3

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1980 | | pagina 3