Zeeland Magazine voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina; 12e jaargang No. 70. Ook in een „camping-kantine"' kan een voortreffelijk maal geserveerd worden Twee-maandelijks tijdschrift met actualiteiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 13 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Giro van de bank: 365567 Hoofdredacteur: J. W. van de Graaf, Vlissingen Abonnementen: Nederland en buitenland 25,per jaar Losse nummers 3, Medewerkers: Cor van Heugten, Eindhoven Loes van Dalen - Vreugdenhil, Hillegom Anneke Jaensch, Serooskerke (Sch.) J. Q. C. C. Becht, Middelburg Mevr. Smit - Heyse, Grubbenvorst R. Hartman, Middelburg Foto's: Van de schrijvers Johan Berrevoets, Zierikzee Foto voorpagina: Johan Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van arti kelen is slechts mogelijk na schriftelijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs Waarde lezers pag. 3 „De Roompot": Kampeerparadijs met de hoogste ANWB-onderscheiding pag. 5 Schoonmaak op Oosterschelde: Japanse oesters bedreigen de teelt van echte Zeeuwse oesters pag. 10 Komt er een „visserij-oorlog" om het goud van de Grevelingen? pag. 11 Cryptogram no. 21 pag. 11 Getijmolens in Zeeland pag. 13 Ochtend in Zeeland - 9 pag. 17 Gedicht pag. 19 Inrichting en beheer van het Oosterscheldegebied pag. 21 Zeeuwse Muziekschool: Klankbord voor veel jong talent pag. 27 Biologen voorspellen: Betere vangsten op komst voor kabeljauw, tong en schol pag. 31 Voortzetting van de Veerse Meer Gids

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1980 | | pagina 2