Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina: 13e jaargang No. 72. Een stukje Dreischor. Twee-maandelijks tijdschrift met actualiteiten, cultuur, evenementen. historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse. Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 13 08 Bank: Rabobank. Wissenkerke Giro van de bank: 365567 Hoofdredacteur: J. W. van der Graaf, Vlissingen Abonnementen: Nederland en buitenland 25,per jaar Losse nummers 3, Medewerkers: Cor van Heugten, Eindhoven Anneke Jaensch, Serooskerke (Sch.) J. Q. C. C. Becht, Middelburg Mevr. Smit - Heyse, Grubbenvorst J. P. van den Broecke, Veere A. F. Koopman, Middelburg C. van Boven, Wissenkerke Oona Maartense - Glaser, St. Kruis Joris van Hoedekenskerke Foto's: Van de schrijvers Johan Berrevoets, Zierikzee Wim Riemens, Middelburg Foto voorpagina: Johan Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van arti kelen is slechts mogelijk na schriftelijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs Voortzetting van de Veerse Meer Gids Waarde lezers pag. 3 Dreischor: Geen slapend dorp, hooguit een beetje dromerig. Maar met een wakkere bevolking pag. 5 Antwoord aan zeehengelaars: Stuurgroep Oosterschelde geeft voorlopig advies over boottrailerhellingen pag. 11 Uit vervlogen tijd pag. 13 Ideale stekken voor bootvisserij rond Westkapelle pag. 17 Tjalken pag. 19 Antwerpse belevenissen: André van 'Olland pag. 23 Zo maar in Zeeland: Domburg 1928 pag. 26 Energie pag. 26 Door zwaardere boomkorren: Zeeuwse vissers vangen meer bommen en mijnen op zee pag. 29 Peeland prcat pag. 30 Praatje over boeren pag. 31 2

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1981 | | pagina 2