Waarde lezers Wat een spannende tijd hebben wij achter de rug. Ja, ik bedoel de verkiezingen. Ik heb veel naar de TV gekeken, als al die kopstukken ons even kwamen vertellen, dat zij het probleem zo konden oplossen. Maar meestal moesten dan ook zij het voor het zeggen krijgen. Het is, als ik dit schrijf, één dag voor de verkiezingen en als u het leest, vele dagen er na. Wij zijn nu in rustiger vaarwater ge komen. En ik hoop, dat zij die gekozen zijn, genoeg verstand bezitten om vele van hun beloften te vergeten en met zijn allen hun beste voetje voorzetten, om tot een oplossing te komen van alle problemen die onze maat schappij bedreigen. Een oplossing, waar allen vrede mee kunnen hebben. Na al deze opwinding is het tijd om eens te denken: wat gaan wij doen met de vakantie? En dan hoop ik, dat u lezers, niet zullen vergeten, dat hier ergens in het zuid-westen van Nederland een gebied ligt, waar het machtig is om te verblijven. Water, stranden, oevergebieden, duinen, enz., die een hele ont spanning geven. Waar u even kunt relaxen en dat jagende leven vergeten. En waar u tot rust kunt ko men om na enige weken weer aan uw taak te beginnen. Vol goede moed, vol verdraag zaamheid. Een ieder heeft een paar weken nodig om te genieten van de goede dingen van het leven, die er nog steeds zijn. Eén ding moet ik u nog adviseren: Lees niet te veel de krant of luister niet te veel naar het nieuws. Die brengen alleen maar slecht nieuws, want goed nieuws - is geen nieuws. Geniet van uw vakantie en ik hoop, dat u deze in eigen land zult genieten. Van der Graaf. 3

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1981 | | pagina 3