Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER Bij de voorpagina: 13e jaargang No. 76 „Schelde Internationaal". Twee-maandelijks tijdschrift met actualiteiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave: Drukkerij Markusse. Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 13 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Rekening no. 37.14.02.123 Giro van de bank: 365567 Hoofdredacteur: W. van der Graaf, Vlissingen Waarde lezers pag. 3 Zeeuwse fabriek van sporttoestellen 'Schelde Internationaal' pag. 5 Abonnementen: Nederland en buitenland 25,per jaar Losse nummers 3,— Vanuit Kerkwerve: sportvis-reddingsboot opereert op de Oosterschelde pag. 8 Medewerkers: Cor van Heugten, Eindhoven J. Q. C. C. Becht, Middelburg J. P. van den Broecke, Veere Janna van Veen, Middelburg Inez van Oord Joris van Hoedekenskerke Oona Maartense - Glaser Georges de 1' Escaut J. Kousemaker, Middelburg De zak van Zuid-Beveland Goed rond, Lemsteraak en Bol Op culinaire „pelgrimstocht" (II) in Zeeland, het land waar het eten goed is Zeezeiler Pleun van der Lugt rond de wereld pag. Pag. pag- Pag. 9 17 22 24 Foto's: Johan Berrevoets, Zierikzee Van de schrijvers Joop Uytdewilligen Een „kreet" die toch wel inhoud heeft: Zeeland voor de Zeeuwen Pag. 25 Foto voorpagina: Johan Berrevoets, Zierikzee Provinciale stoombootdiensten in Zeeland Westerschelde pag- 27 Gehele of gedeeltelijke overname van arti kelen is slechts mogelijk na schriftelijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs Bram van Hoorn, smid in Sasput: „Het is gedaan met het oude smidsvak" pag. 29 Voortzetting van de Veerse Meer Gids 2

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1981 | | pagina 2