Het Wilhelmus Waarde lezers De op de middenpagina's van dit nummer af gedrukte 15 coupletten van ons Wilhelmus zijn op formaat 31 x 53,5 cm verkrijgbaar bij de uitgeefster van dit blad. Het Wilhelmus is gedrukt op zwaar, kleurecht wit gevergeerd papier en de beginletter van elk couplet is in oranje. Fraai in zijn eenvoud is het een uniek bezit. De prijs bedraagt 6,50 per stuk. Portokosten worden in rekening gebracht. Te bestellen bij: Drukkerij Markusse te Wissenkerke, Postbus 1» Telefoon 01107 - 13 08 of via de boek. en kantoorboek handel. Het is al weer enige maanden geleden, dat ik een stukje voor u geschreven heb. In deze tijd is een hoop gebeurd. Wat te denken van de RSV-enquête. Onge looflijk dat zoiets zich in ons land heeft af gespeeld. Het vertoonde op de TV was nog spannender dan Dallas en dergelijke shows. Hoe gemakkelijk wordt er met onze belas- tingelden omgesprongen door alle medespe lers in dit drama. En ik moet zeggen, dat er vele met een dikke laag boter op hun hoofd lopen. Ik hoop, dat dit voor de toekomst een waar schuwing zal zijn om voorzichtiger met het geld om te springen. Waar wij wel trots op mogen zijn, zijn de resultaten van onze sportbeoefenaars op de Olympische Spelen. Wat daarbij opvalt zijn de prestaties van de vrouwelijke deelnemers, die getoond hebben met de top mee te kunnen dingen- De mannen komen niet zo best uit de bus. De vakantie zit er op en een ieder is weer vol goede moed en vol optimisme. En daar is goede reden voor, want de economische toestand van ons land begint wat bij te trekken. Wij zullen nog wel enige tijd de broekriem moeten aantrekken, maar er is weer een lichtpuntje in de duisternis. v. d. G. 3

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1984 | | pagina 3