Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina: 16e jaargang No. 91 WellesNietes Twee-maandelijks tijdschrift met aktualiteiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie. Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 13 08. Bank: Rabobank, Wissenkerke. Rekening no. 37.14.02.123. Giro van de bank: 365567. Hoof dredakteur J. W. van de Graaf, Vlissingen. Abonnementen Nederland en buitenland 30,per Jr. Losse nummers 3,75. Medewerkers: J. Kousemaker, Middelburg. Joris van Hoedekenskerke. J. P. van den Broecke, Veere. J. Q. C. C. Becht, Middelburg. Jos Poels. P. C. van Zierikzee. W. P. Balkenende, Bunschoten. Jokko de Zeeuw. Chriet Titulaer, Houten. Foto's: Van de schrijvers(sters). P. Bovendeur. Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrifte lijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Voortzetting van de Veerse Meer Gids. Wens pag. 3 Kerncentrale Borsele. „Wij weten wat het is naast een kerncentrale te wonen". pag. 5 Probleem van de kernafval Telefoonles pag. 7 Kernafval dumpen in de ruimte pag. 7 Boeken pag. 8 St. Philipsland in de maalstroom van de tijd pag. 9 Weervisserij Een verdwenen wijze van visvangst in de Delta pag. 15 Zeeuwse vlaggen op een rij gezet (3) pag. 17 Toch de moed maar niet verliezen. Zeeland: Speeltuin, „atoom-paradijs" en afvalbak pag. 19 Kom's uit de Schaduw: Simon Stevin pag. 21 Schipper met de zwarte boot of de Weerwraak pag. 27 Een pleintje in Zeeland pag. 27 2

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1985 | | pagina 2