Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMME R Bjj de voorpagina: 16e jaargang Het gereedschap van de vakman-kunstenaar. Twee-maandelijks tijdschrift met aktualiteiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie. Druk en uitgave: Drukkerij Markusse, Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 13 08. Bank: Rabobank, Wissenkerke. Rekening no. 37.14.02.123. Giro van de bank: 365567. Hoof dredakteur J. W. van de Graaf, Vlissingen. Abonnementen Nederland en buitenland f 30,per jr. Losse nummers 3,75. Medewerkers: J. Kousemaker, Middelburg. Joris van Hoedekenskerke. J. Q. C. C. Becht, Middelburg. P. C. van Zierikzee. Jokko de Zeeuw. t J. P. v/d Broecke. Jos Poels, Maastricht. Hans van Heyningen, Maastricht. Cor van Heugten, Eindhoven. Piet Kéntin, Terneuzen. Foto's: Van de schrijvers(sters). Ed Reebergen. Gehele of gedeeltelijke overname van artikelen is slechts mogelijk na schrifte lijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs. Voortzetting van de Veerse Meer Gids. Een ander gezicht pag. 3 Kom's uit de schaduw: C. A. Mes, de restaurator van de Zeeuwse Bibliotheek pag. 5 Champignonkwekerij Verbist in het Zeeuws-Vlaamse Vogelwaarde kweekt het hele jaar door pag. 11 Zeeuwse vlaggen op een rij gezet (4) pag. 13 Noord-Beveland, bij wintertijde pag. 14 Spoorzoeken naar Middeleeuwse kreekresten op de voormalige Zeeuwse eilanden pag. 15 Zilveren jubileum: 25 jaar Veerse Meer pag. 21 Westdorpenaar werkzaam in polio-kliniek in Kenia pag. 25 Is de landspolitiek echt 'nationaal'? Zeeland volwaardig deel van Nederland pag. 27 Boeken pag. 28 Invasie van bessenwier op Grevelingen werd „tafeltje dek je" voor aal pag. 28 Zeeland heeft fijne vakantie-stekkies. Enkele nuttige tips voor gezinnen van „echte" zeehengelaars; op vakantie in eigen (Zee)land pag. 29 Zierikzee pag. 30 Van 1 miljoen naar 700.000 „viskaarten". Vergrijzing en slecht weer spelen grote rol in terugloop van hengellegioen pag. 31 Boeken pag. 31 2

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1986 | | pagina 2