inhoud van dit nummer noteer in uw agenda "Om mee te beginnen -inhoud van dit nummer - 1 - noteer in uw agenda - 1 - om mee te beginnen - 1 - verslagen: vergadering 25 mei - 2 vergadering 29 juni - 3 - Ringsnave1meeuw in de Sloehaven - 3 - recente meldingen: april, mei en juni 1988 - 6 - systematische voge1te11ingen op Walcheren(S) 8 - 12 De komende drie algemene ledenvergaderingen worden zoals gebruikelijk organiseerd op de laatste woensdag van de maand en zullen na het huishoudelijk gedeelte de volgende na-|bauze programma's bieden: woensdag 31 augustus houdt Chris Hekhuis een dialezing over zijn reis naar de Galapagos-eilanden woensdag 28 september nodigen we de leden uit hun vakantiedia's te tonen. Alle bijdragen zijn van harte welkom woensdag 26 oktober toont Jack Keukelaar een serie dia's over duikers, futen, reiger- en eendachtigen Leg deze avonden vast in uw agenda. Laat u niet weerhouden door voetbal- en andere verderfelijke voorstellingen, maar kom naar de avonden van de Vogelwerkgroepl Plaatswijkcentrum Middenhof, Kanaalstraat 64, Oost-Souburg Aanvang19.30 uur. 4 Met pijn en moeite twaalf pagina's van de keer.Dat is de helft van het vorige nummer. Mijn oproep daarin heeft dus niet veel zoden aan de dijk gezetToegegevende vakan tiemaanden zijn misschien niet het meest geschikt om iemand aan het artikelenschrijven te krijgen. Aan de andere kant wordt er in die periode toch ook de nodige inspiratie opgedaan, hetzij in de vorm van waarnemingen bijzondere ervaringen, ontdekking van nieuwe terreintjes, e.d.Maar ja, de wil moet er ook zijn nietwaar? Zoals al eens eerder gezegd: omvangrijk hoeven de bij dragen niet te zijn. Korte beschrijvingen van bijzondere waarnemingen of voorvallen zijn zeker zo interessant als uitgebreide onderzoeken. De inleverdatum voor kopij voor het novembernummer is 1 november 1988. Het inleveradres CHuygenslaan 22, 4382 BP Vlissingen. Tekeningen en kaartjes graag in zwarte inkt! We wachten af Ben Smulders

't Zwelmpje | 1988 | | pagina 2