21 22 V Zwemtmpje februari 1996 4 maart: eerste cursusavond voor de regio's Bevelanden, Walcheren, Schouwen-Duiveland en Tholen. locatie: MEC De Bevelanden in Goes (onder voorbehoud). 18 maart: eerste cursusavond voor de regio Zeeuws Vlaanderen locatie: restaurant De Braakman (onder voorbehoud). Gastdocent op beide avonden: landelijk coördinator Dhr. Aad van Paassen. tijd: 19.30 - 22.00 uur Aanmelden Wie mee wil doen aan praktische weidevogelbescherming kan zich als vrijwilliger aanmelden op het kantoor van Stichting Landschapsbeheer Zeeland te Goes. Liefst aanmelden voor 1 maart, zodat tijdig plaatsing bij een bedrijf en vrijwilligersgroep mogelijk is. Voor aanmel ding en meer informatie: Stichting Landschapsbeheer Zeeland: 0113 - 230936 Marianne Lundahl, coordinator vrijwillige, weidevogelbescherming Zeeland Zwemt mpje februari 1996 ACTIVITEITENLIJST KNNV Dinsdag 27 februari. Strandexcursie. Op het strand in de omgeving van Domburg gaan we schelpen en fossielen verzamelen en alle mooie andere levende "overwinteraars". De excursie wordt geleid door Henk Remijn. Verzamelen om 14.00 uur op het parkeerterrein naast de golfbaan bij Dom burg (tussen Westkapelle en Domburg). Zaterdag 9 maart Excursie naar De Punt van Goeree. Onder leiding van Richard Struijk gaan we wandelen door het natuurgebied de Punt van Goeree. Er zal een bezoek worden gebracht aan het bezoekers centrum, De Punt aldaar en misschien ook aan de vogelkijkhut. Verzamelen om 13.00 uur op de Veerse Dam op het parkeerterrein bij Resto Vrouwenpolder. Donderdag 21 maart. Jaarvergadering KNNV. Donderdag 28 maart. Dialezing over het ontstaan van zand door Mw. Ellis Krul. Op deze avond kunt u kennismaken met de fascinerende wereld van o.a. kristallen, schelpjes en kleurenpracht van het zand. Met behulp van microscopische opnamen kunt u deze avond meegenieten van wat 'gewoon' zand voor ons verborgen houdt. De lezing beging om 19.30 uur en wordt gehouden in de MIC/MEC te Vlissingen.

't Zwelmpje | 1996 | | pagina 12