't 'Zwehnpjc iSe jaargang nummer IB Wij vragen dus enthousiaste vogelaars die willen meewerken aan dit project. Het slagen van dit project is afhankelijk van jullie! Informatie over het project en aanmeldingsformulieren zijn bij mij te verkrijgen. Mochten er nu al vragen zijn dan kun je contact opnemen met mij: Floor Arts Westerzicht 217 4385 AH Vlissingen tel: 0118-465046 e-mail: arts@zeelandnet.nl TIJDSCHRIFTEN Tijdschriften van de Vogel werkgroep Walcheren worden nadat ze in de kringmap hebben gezeten niet meer opgeslagen in het archief. Het archief werd (vrijwel) nooit geraadpleegd en daarom heeft het bestuur besloten om de tijdschriften te verloten onder de geïnteresseerde leden. Indien men de tijdschriften wil inzien dan is dat in principe mogelijk. In de onder staande lijst is per tijdschrift vermeld bij wie ze gebleven zijn. tijdschriften Apus De Composiet diversen 't Duumpje 't Heelblaadje De Kemphaan Kruisbek Mergus Natuurvereniging Tholen Onze Waard Oriolus Pennevluchten Steltkluut Sterna Takkeling Jasper Sander Lilipaly Sander Lilipaly Jasper Floor Arts Jan Hengst Marcel Klootwijk Jos Tramper Floor Arts Ralf Joosse Veldornithologisch Tijdschr. Floor Arts Het Vogeljaar Vogels Zêêlieven Zeeuwse Prikkebeen Watervogels Jan Goedbloed Marcel Klootwijk Sander Lilipaly Ralf Joosse Floor Arts 't 'Aivlmpje jaai-gang nummer I 11 rapporten en nieuwsbrieven rapporten kerkuilenwerkgroep Jaarverslagen wildschadecommissie mededelingen LWVT SOVON nieuwsbrieven SOVON nieuwsbrieven nestkaarten Vogel nieuws (Vogelbescherming) Adri Joosse Adri Joosse Adri Joosse VERSLAG GANZENEXCURSIE 20 DECEMBER 1997 van onze verslaggever Van 8 tot 4 uur waren 9 personen onderweg om te genieten van de verscheidenheid aan ganzen in Zeeland. Het was fantastisch weer tot 4 uur 's middags toen de mist de waarnemers weerhield van het scoren van de Dwerggans die zou leiden tot een ongekend aantal soorten ganzen. Er werd niet alleen maar naar ganzen gekeken, op de Middelplaten bleef een volwassen man Slechtvalk langdurig op een paal mooi zitten wezen en de Pijlstaart-mannen in prachtkleed trokken ook de nodige aandacht. Deelnemers ganzenexcursie, december 1997

't Zwelmpje | 1998 | | pagina 11