telefoonnummer 030-6937700), Ook verzoek ik jullie post niet meer naar Goes, maar naar Zeist te sturen (Postbus 925, 3700 AX Zeist). Digipost kan naar: vagelinformatiecentrum@vogelbescherming.nl. fia/f Joosse WALCHEREN FIÊTS-BIÖDAy 2003 Op zaterdag 13 september 2003 vindt de vierde Walcherse Fiets-Bigday plaats. Na drie voorjaars-blgdays zijn de verwachtingen uiteraard hoog gespannen voor de eerste najaars-bigday in onze al zo rijke historie. Teams van 2-3 personen kunnen zich voor 1 september opgeven bij Gido Davldse of Jaco Walhout (graag met een klinkende groepsnaam). Uiteraard verwachten we dit jaar ook een RWS afvaardiging (Sander!), een damesteam (Joan?, Linda?, Greetje?) en een seniorenploegje. De onderstaande spelregels zijn van kracht: - Aanvang 00.00 uur (of zoveel later als je wilt) tot ulterlilk 18.00 uur. Om 18.00 uur verzamelen bij "de Bommel", Middelburg, waar het niet verboden is om een drankje tot u te nemen. - Alleen wilde soorten die door het CDNA zijn erkend tellen mee (dus geen Fazant, Nijlgans, Zwarte Zwaan etc.), maar wel: Grote Canadese Gans, Casarca, Noordse Kwikstaart etc (tenzij er overduidelijk sprake is van ontsnapte vogels). - De grens van Walcheren loopt over de Veerse dam tot de tweede voetgangersbrug, middendoor het Veerse Meer (inclusief de eilanden), langs de Oranjekreek (inclusief de noordoever) tot aan de Muidenweg, vanaf daar pal naar zuid, over de dijk ten oosten van de Sloekreek, inclusief de Westhofhaven, Quarleshaven en de Sloehaven. Aan de zeekant telt alles wat te 2ien is vanaf de Walcherse kust. - Het is niet toegestaan gebruik te maken van verkenners, d.w.z. van andere waarnemers die in het veld soorten voor je opzoeken. - Het afspelen van vogelgeluiden is niet toegestaan. - Élke groep krijgt een lijst met deelnemers en mobiele nummers voor het doorgeven van bijzondere soorten (deze soorten zijn alleen telbaar voor het ontdekkende team). - De dag wordt afgesloten met een borrel of desgewenst een maaltijd, in een nog nader te bepalen gelegenheid in Middelburg. Prijzen Het team met de meeste soorten sleept uiteraard onze wisseltrofee, de zo fel begeerde Gouden Verrekijker, in de wacht. Daarnaast zijn er troostprijzen voor de deelnemer met de mooist versierde fiets, het team met de meeste gereden kilometers en voor het team met de beste ontdekking (wordt arbitrair bepaald door onderstaande twee heren), t Zwelmpje 18* jaargóng hummer 1 februari 2003 24 Gido Davidse (gldavi@zeelandnet.nl) en Jaco Walhout (walhout25@zeelandnet.nl)

't Zwelmpje | 2003 | | pagina 14