80 wordt opgedragen aan de Heeren J. C. Andriessen en C. Ie Nobel, onder de handteekening en firma van Andriessen en le Nobel, welke voor al hunne werkzaamheden en moeifens zullen genieten als volgt de Heer Andriessen twee procent van de verkochte houtwaren de 100 Mille niet te boven gaande, terwijl hij van al hetgeen meerder dan 100 Mille wordt verkocht zal genieten één procent, zullende de Heer le Nobel van al het verkochte genieten twee procent. Artikel 4. Over de plaats waar het kantoor wordt gehouden zullen J. C. Andriessen voor het reguleren der klanten alsmede voor vuur en licht jaarlijks genieten, eene som van 600. Artikel 5. Alle reiskosten ten dienste der Sociëteit gedaan en betaald, mitsgaders de onkosten van het kantoor als papier, pennen, inkt en andere noodwendigheden zullen in uitgaaf worden gevalideerd. Artikel 6. Het kapitale fonds van 160.000 door de deelgenooten pro rato hunner respectieve aandeelen gefourneerd zijnde, zal niemand der geinteresseerden. onder welk voorwendsel het ook zoude mogen zijn, tot meerdere bijdragen kunnen worden aangesproken of genoodzaaktzullende men ingeval onver hoopt een der deelgenooten nalatig bleef om bijtijds zijn aandeel in de gemelde 160.000 te fourneren, alsdan de gevraagde som voor zijne rekening laten negotieren onder verband van zijn aandeel in de Sociëteit, onverminderd zijn gehoudenheid aan kosten, schaden en interessen door die nalatigheid veroorzaakt te korten op zijn aandeel in de jaar- lijksche uitdeeling. Artikel zeven. Doch ingeval er meerdere fondsen als het vastgestelde kapitaal bij artikel zes genoemd werden vereischt, zullen er gelden a deposito op wisselbrieven kunnen worden opge-

Archief | 1936 | | pagina 148