81 nomen, zullende echter de alzoo op te nemen sommen niet meerder mogen bedragen dan 120.000. Artikel 8. Het inroepen van het capitale fonds der deelgenooten, zoowel als het negotieren van penningen buiten hetzelve en het inkoopen der houtwaren zullen met algemeen overleg worden beraamd en hoofdzakelijk bepaald worden door de presente geïnteresseerden, alsmede het aanstellen of afzetten der Hoofdbedienden zijnde de Kantoorbedienden, de Baas aan de Houttuinen en de Baas aan de Molens. Artikel 9. Maandelijks, en wel van Juni tot September ingesloten de eerste Maandag van elke maand, des morgens om twaalf uur en van October tot Mei ingesloten de eerste Vrijdag van elke maand des avonds om zes uur, zal ten huize van J. C. Andriessen comparitie van de Heeren Deelgenooten worden gehouden, in welke comparitie met gemeen overleg over alle zaken deze Sociëteit betreffende, zal worden gehan deld en besloten, zullende de Hoofd-Directie alsdan de noo- dige ouvertures doen en gevraagde elucidatien geven, terwijl dezelve Hoofd-Directie geene extraordinaire reparatien zal laten doen dan ingevolge een in dezelve vergadering genomen besluit. Artikel 10. De boeken zullen jaarlijks gesloten worden op 31 Decem ber en de inventaris der houtwaren niet boven de inkoop prijzen, met de daarop gevallen onkosten ingevuld worden, en zullende al de leveranciers aan deze Sociëteit hunne reke ningen moeten inleveren jaarlijks voor Kerstdag, ten einde voor het einde van het jaar te worden betaald. Artikel 11 De rekening en Balans dezer Sociëteit van Negotie moet voor ultimo Februari van ieder afgeloopen jaar worden over gelegd, om door de geïnteresseerden te worden opgenomen en gesloten. Archief 1936 6

Archief | 1936 | | pagina 149