XLVIII Bataafsch genootschap der proefondervindelijke wijsbegeerte, te Rotterdam. Rotterdamsch leeskabinet, te Rotterdam. Bibliotheek en leeszalen der gemeente Rotterdam. Provinciaal Utrechtsch genootschap van kunsten en weten schappen, te Utrecht. Historisch genootschap, gevestigd te Utrecht. Koninklijk Nederlandsch meteorologisch instituut, te Utrecht, Bibliotheek der Landbouwhoogeschool, te Wageningen. Friesch genootschap van geschied-, oudheid- en taalkunde, te Leeuwarden. Natuurkundig genootschap, te Groningen. Provinciaal museum van oudheden in Drente, te Assen. Provinciaal genootschap van kunsten en wetenschappen in Noordbrabant, te 's-Hertogenbosch. Tijdschrift „Taxandria", te Bergen-op-Zoom. Société historique et archéologique dans le duché de Lim- bourg, te Maastricht. Limburg, Provinciaal genootschap voor geschiedkundige we tenschappen, taal en kunst, te Roermond. Het Natuurhistorisch genootschap in Limburg, te Maastricht. Adressen-afdeeling van het Centraal Bureau voor Persinlich tingen, te Amsterdam. Vereeniging Koloniaal Instituut", te Amsterdam. Bondsbestuur van den Nederlandschen Zionistenbond,te Rotter dam, ten behoeve van de Universiteitsbibliotheek te Jeruzalem. Rijksmuseum van oudheden, te Leiden. Genootschap „Amstelodamum". te Amsterdam. Bond „Heemschut", te Amsterdam. Astronomisch Instituut der Universiteit van Amsterdam. Bibliotheek der R.K. Universiteit, te Nijmegen. Museum voor Provincie en Stad Groningen, te Groningen. Biologisch-Archaeologisch Instituut der Rijksuniversiteit te Groningen, te Groningen. Departement van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, te 's-Gravenhage. Museum ,,De Waag", te Deventer.

Archief | 1936 | | pagina 54