Het nieuwe recreatiecentrum „De Braakman" voor het publiek toeganke lijk gesteld. 25. Vijfentwintig jaar N.V. Waterleidingmaatschappij „Midden-Zeeland". JUNI 1. Aanbesteding nieuwe stadhuis te Vlissingen. 3. Opening tentoonstelling „Zeeuws Bedrijfsleven" te Antwerpen. 5. Opening van het nieuwe polderhuis te Westkapelle. 9. Opening van een Medisch Opvoedkundig Bureau te Middelburg. 12. De voorzitter van de Z.L.M., ir. M. A. Geuze, ontvouwt op perscon ferentie een hulpverleningsplan voor de door weersomstandigheden ge troffen boeren op Schouwen-Duiveland, de zg. „overbruggingsactie". 13. De Tweede Kamer keurt het wetsontwerp tot wijziging van de grens tussen de gemeente Hulst en de gemeenten Hontenisse, Graauw en Langen- dam, Clinge, St. Jansteen en Vogelwaarde goed. 16/17. Het Koninklijk Instituut van Ingenieurs houdt te Middelburg zijn jaarvergadering. Gesproken wordt over de Schelde als vaarweg en het Sloehavenproject met de aanleg waarvan men begonnen is. 19. Het nieuwe gebouw van het waterschap te St. Maartensdijk geopend. 20. Opening van de nieuwe bedrijfsgebouwen te Kapelle-Biezelinge en eerste steenlegging voor nieuw laboratorium in de Fredericapolder te Rilland-Bath van het kweekbedrijf Van der Have N.V. te Kapelle-Bieze linge door de minister van landbouw en visserij mr. V. G. M. Marijnen. 21. Deltaconcert in grote tent te Kamperland door Het Rotterdams Phil- harmonisch Orkest onder leiding van Eduard Flipse, met Marinus Flipse als solist. 22-24. Z.L.M.-landbouwdagen en tentoonstelling te Kamperland. 23-24. Algemene vergadering van de Nederlandse Juristen-vereniging te Middelburg. 23-24. Z.L.M.-manifestatie te Kamperland onder leiding van Carel Briels: „Delta einde eerste fase". 24. Zeilwedstrijden op „De Braakman", georganiseerd door de Royal Belgium Sailing Club. JULI 3. De vergadering van hoofdingelanden van het waterschap Noord-Be veland neemt de in het kader van het zogenaamde „aanpassingsplan" ge bouwde gemalen en duikers op Noord-Beveland over. 17. Oprichting van de Heemkundige Kring voor West Zeeuws-Vlaan deren. 120

Archief | 1962 | | pagina 136