Commissie voor de Jaarrekening J.J. Eenhoorn J.L.M. van Put, reserve drs. H.J. Vader Coördinatiecommissie Verzamelingen drs. R.G.N. Guldenmund, voorzitter dr. J. Dekker drs. F. van der Doe F.A.F. van Nieulande drs. C.E. Zonnevylle-Heyning Conservatoren dr. P. Scherft, honorair conservator drs. A.P.J. Bil, conservator Fossiele Botten drs. A. van Dijk, conservator Boeken mr. W. Dirksen, conservator Handschriften drs. F. van der Doe. conservator Volkenkundige voorwerpen drs. C.J.F. Klaassen, conservator Munten en Penningen J.M. Moraal, conservator Gesteenten en Mineralen F.A.D. van Nieulande, conservator Natuurhistorische Voorwerpen drs. C.N. Polderman, conservator Archeologische Voorwerpen en objecten drs. P.J. Smallegange, conservator Historisch-Topografische Atlas Zelandia Illu- strata dr. F.F.X. Smulders, conservator Houten Gevel G.G. Trimpe Burger-Mekking, conservator Ruilverkeer J. Vogel, conservator Muziekinstrumenten drs. i.H. Vogel-Wessels Boer, conservator Historisch-Topografische Atlas Zelan dia Illustrata drs. C.E. Zonnevylle-Heyning, conservator Kunst, kunstnijverheid en historische voorwerpen Commissie tot Redactie van Archief en Werken prof. dr. P.A. Henderikx, voorzitter en eindredacteur drs. A. Wiggers, secretaris ir. W.G. Beeftink drs. A.C. Meijer dr. F.F.X. Smulders drs. E.L. Wiers-Menschaar drs. C.E. Zonnevylle-Heyning A cti viteitencommissie drs. M. Beinema drs. A. van Dijk dr. J. de Groene drs. 1. Ooms-Siebenga C. Punl-Voorbij ir. C.J.M. van Unen ing. J.W. Weug 20

Archief | 2000 | | pagina 211