JAARVERSLAGEN 2005 185 Samenstelling van bestuur, werkgroepsbesturen en commissies op 1 januari 2006 Bestuur L. Coppoolse, voorzitter mr. A.J.G. van Valkenburg, secretaris drs. J.A. Walhout, thesaurier mr. M.W. Dieleman drs. A.C. Meijer Genootschapsraad dr. A.H.L. Huiskes, voorzitter, lid voor de Commissie tot Redactie van het Tijdschrift Zeeland P.H. de Dreu, lid voor de Werkgroep Geologie drs. I.J. van Loo, lid voor de Commissie tot Redactie van Archief en Werken mr. C.A. Meulendijk, lid voor de Werkgroep Muziek ir. C.J.M. van Unen, lid voor de Activiteitencommissie drs. T. van Gent, lid voor de Werkgroep Kunstgeschiedenis drs. I.H. Vogel-Wessels Boer, lid voor de Agendacommissie E.C. Westland, lid voor de commissie Verzamelingen Administratie A.K. van Noppen, administratrice Bestuur van de Werkgroep Historie en Archeologie R.J. Swiers, voorzitter drs. T. van Gent, vice-voorzitter J.M. Hangoor, secretaris, per adres Zeeuws Archief, Postbus 70, 4330 AB Middelburg drs. P.N.Th. Zuijdweg, penningmeester dr. A.P. de Klerk J.J.B. Kuipers drs. I.J. van Loo J.P.B. Zuurdeeg Redactieadres Nehalennia, bulletin van de Werkgroep Historie en Archeologie en de Zeeuwsche Vereeniging voor DialectonderzoekJ.J.B. Kuipers, per adres Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland, Archeologie, Postbus 49, 4330 AA Middelburg, (0118) 67 08 79 Bestuur van de Werkgroep Geologie P.H. de Dreu, voorzitter A.H. Kattenwinkel, secretaris, Ramusstraat 14, 4461 CK Goes; (0113) 21 61 04 EJ.J.M. Mous, penningmeester J.N.A. de Quaasteniet

Archief | 2006 | | pagina 187