186 JAARVERSLAGEN 2005 Bestuur Werkgroep Muziek mr. C.A. Meulendijk, voorzitter A.M. de Jong, secretaris, L.J.A. Hoogenboomstraat 13, 4333 MG Middelburg, (0118) 63 40 74 I. Vogel, penningmeester/conservator B. Zwadlo Bestuur Werkgroep Theologie ds. A.C. den Hollander, voorzitter dr. G.H. Buijssen, secretaris, Lodewijkstraat 3, 4461 TE Goes; (0113) 22 14 06 drs. A. Molendijk, penningmeester M. Eland ds M.J. Wisse Bestuur van de Werkgroep Kunstgeschiedenis drs. C.E. Heyning, voorzitter mr. P.C. Porrey, secretaris, I. Beeckmanstraat 2, 4336 DD Middelburg; (0118) 64 09 42 drs. D.H. de Kup, penningmeester B. Blikman-Rui terkamp drs. B.I. Sens Coördinatiecommissie Verzamelingen drs. E Van der Doe R.J. Swiers drs. D. de Vries E.C. Westland Conservatoren dr. P. Scherft, honorair conservator M.E.J. Bosselaers, conservator Natuurhistorische Voorwerpen, Fossiele Botten zeezoogdieren mr. W. Dirksen, conservator Handschriften drs. E.J.M. van der Doe-van der Geest, conservator Volkenkundige Voorwerpen drs. F. Van der Doe, conservator Volkenkundige Voorwerpen A.P. Goetheer, conservator Natuurhistorische Voorwerpen, Fossiele Botten land- zoogdieren drs. C.E. Heyning, conservator Kunst, Kunstnijverheid en Historische Voorwerpen D. van der Linden, conservator Archeologische Voorwerpen F.A.D. van Nieulande, conservator Natuurhistorische Voorwerpen drs. W. Punt, conservator Boeken drs. P.J. Smallegange, conservator Zelandia Illustrata R.J. Swiers, conservator Archeologische Voorwerpen G.G. Trimpe Burger-Mekking, conservator Ruilverkeer G.E.W. Visscher-Passmann, conservator Handschriften J. Vogel, conservator Muziekinstrumenten

Archief | 2006 | | pagina 188